Za upit prodaja nekretnina Nis pronađeno 1299 oglasa

Plac na Bubnju 37 ari.

Bubanj, Palilula, Niš

Prodaje se plac na Bubnju, na desnoj strani ulice Ljubiše Cvetkovića Robije. Prodaju se tri parcele ukupne povšine 3691m2. Jedna parcela izlazi... više

110.000€ (29 €/m²)

  • 3691m²

Plac 2958m2, blizu Novog groblja

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju veliki plac na periferiji nedaleko od Novog groblja, na putu za Belotinac. Nalazi se do asvaltnog puta. Uknjižene površine 2958m2,... više

55.800€ (18 €/m²)

  • 2958m²

Trosoban stan 80m2, na Paliluli

Palilula, Palilula, Niš

Prodaje se stan od 80m2, u blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na trećem, od ukupno četiri spratova, kvalitetne starogradnje bez lifta.... više

130.000€ (1 625 €/m²)

  • 3 soba
  • 80m²
  • 3/4 spratova

Odlična porodična kuća 360m2 sa pomoćnim objektom, plac 21.32 ari, Pasi Pol

Pasi poljana, Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u Pasi Poljani. Nalazi se u naseljenom delu i odlična je za miran porodični život. Udaljena 4,5 km od centra Niša.... više

415.000€ (1 152 €/m²)

  • 360m²
  • Prizemlje

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 995 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju.... više

10.000€ (10 €/m²)

  • 995m²

Kuća naselje Milka Protić

Milka Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako... više

160.000€ (1 118 €/m²)

  • 143m²
  • Prizemlje

Četvorosoban stan, kod Pravnog Fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Prodaje se stan uknjižene površine 90m2, stvarne sa terasama 98m2, u blizini Pravnog Fakulteta. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, levo su... više

206.199€ (2 125 €/m²)

  • 4 soba
  • 97m²
  • 2.sprat

Plac Trupale 2660m2

Trupale, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac u selu Trupale površine 2660m2. Gradsko gradjevinsko zemljište, privatna svojina 1/1. Topla preporuka agencije! Ovo je samo... više

137.000€ (51 €/m²)

  • 2660m²

Eksluzivna novogradnja u Čairu, duplex (prizemlje i galerija) trosoban, 66 m2

Čair, Medijana, Niš

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade... više

165.000€ (2 500 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²
  • Prizemlje/4 spratova

Novogradnja, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj Po+P+4, projektovane površine 59,53m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, 3 spavaće sobe, kuhinje,... više

105.000€ (1 750 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 60m²
  • 2/2 spratova

Ekskluzivna novogradnja u centru 67,48m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 67,48m2. Nalazi se na osmom spratu,... više

189.620€ (2 830 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 8/8 spratova

Plac Gornja Toponica, 1375m2

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju odličan plac u Gornjoj Toponici, Niš. Plac je površine 1375m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac izlazi na magistralni... više

36.050€ (26 €/m²)

  • 1375m²