Za upit poslovni prostor pronađeno 772 oglasa

Prodaja/Izdavanje poslovnog prostora (327 m²)

Budžino brdo, Jagodina

Tražite idealan prostor za proizvodnju, trgovinu ili kombinovane delatnosti? Predstavljamo vam izuzetnu poslovnu priliku – prostran, funkcionalan... više

90.000€ (275 €/m²)

  • 327m²
  • .sprat

Poslovni prostor na Vasaristu 31.7m2

Vašarište, Kragujevac

Prodaje se svestran poslovni prostor površine 31,07 m², smješten u prizemlju modernog stambeno-poslovnog objekta. Lokal je idealan za investiciju... više

44.999€ (1 451 €/m²)

  • 31m²
  • Prizemlje

Na prodaju poslovni objekat

Izvor, Okolina, Paraćin

Poslovni objekat u Izvoru na glavnom putu, na par stotina metara od skretanja za Grzu. više

70.000€ (786 €/m²)

  • 89m²
  • .sprat

Poslovni Prostor-Hotel, Mali Jastrebac, 702m2

Merošina, Merošina, Merošina

Na prodaju hotelski kompleks na planini Mali Jastrebac. Nalazi se na 35 km od Niša, okružen najšumovitijom planinom u Srbiji- Jastrebac i predstavlja... više

415.000€ (591 €/m²)

  • 702m²
  • Prizemlje

CUKARICA BANOVO BRDO 315m2 , T , 630000e

Banovo Brdo, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banovo brdo, Pozeska, 10.0 poslovni prostor od 315 m2, velika terasa, III od IV sprata, cg, lift, interfon,... više

630.000€ (2 000 €/m²)

  • 315m²

ZVEZDARA MIRIJEVO 104m2 , 130000e

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

LOKAL SA IZLOGOM. ULAZ SA ULICE.PODOVI U CELOM LOKALU SU OBLOZENI PLOCICAMA, DVA MOKRA CVORA. CETIRI PARKING MESTA, SA PRAVOM KORISCENJA. uknjizen... više

130.000€ (1 250 €/m²)

  • 104m²

Knez Mihailova, odlična poslovna prilika, razrađen biznis ID#1522

Knez Mihailova, Stari Grad, Beograd

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Knez Mihailova, EXTRA centar Beograda, na Opštini Stari grad., MAGNAT prodaje 8.0 soban hostel/stan od 170m2,... više

887.888€ (5 222 €/m²)

  • 170m²
  • 5/6 spratova

Vračar, Crveni krst, Vilovskog, Lokal, 28m2, 100000 EUR

Crveni Krst, Beograd

Renoviran, funkcionalan lokal, nije na prometnom mestu, te je pogodan za kancelarije, magacinski prostor, ordinacije. Uz lokal, na korišćenje... više

100.000€ (3 571 €/m²)

  • 28m²

Prodaje se lokal na Maloj Vagi

Mala vaga, Kragujevac

Na prodaju poslovni prostor u naselju Mala Vaga. Površina lokala je 42m2 i poseduje izlog i ostavu. Lokal se već dugi niz godina uspešno izdaje... više

63.000€ (1 500 €/m²)

  • 42m²
  • .sprat

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića, 120m2

Blok 25 - Beogradska Arena, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 25 - Bulevar Zorana Đinđića poslovni prostor, 120m2, VPR/6, CG, parking, interfon, telefon Prodaje se kompletan i uhodan... više

540.000€ (4 500 €/m²)

  • 120m²
  • vp/6 spratova

Poslovni prostor kod Teh. fakulteta, 229 m2

Tehnički fakultet, Crveni krst, Niš

Na prodaju veoma kvalitetan poslovni prostor kod Tehničkih fakulteta, pogodan za razne poslovne namene a prevashodno za it... više

218.000€ (951 €/m²)

  • 229m²
  • Prizemlje

Odličan lokal u 3 nivoa (Su+Pr+S1)

Akva Park, Jagodina

Lokal odličan za mnogobrojne uslužne delatnosti: - zbog svoje lokacije i blizine gerontološkog centra idealan je za lekarsku ordinaciju -... više

190.000€ (1 005 €/m²)

  • 189m²
  • Prizemlje/4 spratova