Usije, Usije, Golubac
Prodaje se plac površine 4,93 ar u mirnom delu naselja Usije (Golubac), na oko 600 metara od šetalita i Dunava. Plac je prazan što daje potpunu... više
5.000€ (10 €/m²)
Budžino brdo, Jagodina
Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće na potpuno ravnom terenu, ima privatni put kojim se dolazi od asfaltnog puta do samom placa... više
45.000€ 0 €/m²)
Staro Lanište, Okolina, Jagodina
Zemljište u građevinskom području uz glavni put. Idealno za izgradnju kuće, vikendice ili nekog poslovnog objekta.Mogućnost priključka na struju,... više
12.000€ 0 €/m²)
Surčin, Beograd
Zemljište u blizini najvećeg saobraćajnog čvorista u Srbiji. Na samo 500 m su pravci za Niš, Zagreb, Suboticu, Čačak svi autoputevi i aerodrom.... više
530.000€ (23 €/m²)
Soko banja, Soko Banja, Sokobanja
Na prodaju odličan plac-građevinska parcela u Sokobanji, površine 507m2 idealna za gradnju stambenog objekta. Nalazi se na veoma atraktivnom... više
37.500€ (73 €/m²)
Mladenovac, Mladenovac, Beograd
Mladenovac, Mladenovac mesto, Bozidara Hajduk Veljkovica, plac od 13 ari, uknjizen na 1 280 m2, zemljiste u gradjevisnkom podrucju, izvrsena... više
29.900€ (23 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko... više
68.000€ (30 €/m²)
Tibužde, Okolina, Vranje
Na prodaju zemljište od 60 ari pored asfalta na brestovačkom putu u Vranju. Zemljište je u celosti ograđeno, na njemu se nalazi i bunar sa vodom,... više
27.000€ 0 €/m²)
Lipar, Jagodina
Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na... više
45.000€ 0 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više
90.000€ (15 €/m²)
Kamenica, Pantelej, Niš
Na prodaju odličan, lep plac, pravougaonog oblika, idealan za ljude koji žele da pobegnu od gužve u gradu, na samo par kilometara od Niša, ispod... više
27.000€ (20 €/m²)
Novi Sad
Agencijski ID: 132224, uknjizen. Prodaja DUMBOVO - GRADJEVINSKI PLAC 2300 m2, PR+2+PK u gradjevinskoj zoni u naseljenoj oblasti. Struja, voda... više
115.000€ (50 €/m²)