Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1923 oglasa

ODLIČNA LOKACIJA

Mlake, Sombor

KUĆA!Centar-Mlake,dve kuće na placu od 811m2,jedna je stara i kompletno za rusenje,a druga je novija,kompletno opremljena za život,trosobna,prizemna,bez... više

90.000€ (342 €/m²)

  • 263m²
  • .sprat

MALA KUĆA

Goge, Sombor

Blizu Vidovđanske ulice se prodaje kuća od 70m2 sa pomoćnim objektima od 19m2 na parceli od 278m2. Kuća je čvrste gradnje, ima pretsoblje, dve... više

38.200€ (545 €/m²)

  • 70m²
  • .sprat

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

Prodaje se porodična kuća sa parcelom 12ari u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2... više

75.000€ (446 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje/3 spratova

Čarobna vikendica u prirodi 48 m², Sremski Karlovci, Banstol - 115.000€

Širi centar, Sremski Karlovci

Ako žudite za skloništem u netaknutoj priodi, gde će Vas umesto alarma buditi sunce u krevetu i umesto buke komšija - cvrkut ptica, ovo skriveno... više

115.000€ (2 395 €/m²)

  • 48m²
  • .sprat

Voždovac, Ripanj, Natalije Cvetković , Kuća, 220m2, 150000 EUR

Ripanj, Beograd

U lepoj prirodi odlična kuća sama na placu od 15 ari. Kuća se sastoji od prizemlja, visokog prizemlja i polupotkrovlja. Prizemlje: dve velike... više

150.000€ (681 €/m²)

  • 220m²

MODERNA PORODIČNA KUĆA!!!

Goge, Sombor

U mirnom delu Sombora, u naselju Goge, nalazi se prostrana porodična kuća od čvrste gradnje, sa veoma debelim zidovima koji pružaju odličnu... više

200.000€ (1 418 €/m²)

  • 141m²
  • /1 spratova

Petosobna kuća PETROVARADIN, 263060€

Karagaca, Novi Sad

Agencijska oznaka 3091027 - CENA SA PDV-om** Ekskluzivna ** PAMETNA KUĆA** koja predstavlja spoj elegancije i funkcionalnosti vrhunskog... više

263.060€ (1 920 €/m²)

  • 137m²

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

Kuća u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

Stara,aristokratska kuća.Grejanje na gas ima na spratu,a u prizemlju nema. Na spratu ima 7 soba,a u prizemlju 6 soba i sveukupno 4 kupatila.... više

200.000€ (666 €/m²)

  • 300m²
  • /2 spratova

Kuća sa dva ulaza u Koricanima, 191 m2 na 9,1 ari placa

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju odmah useljiva kuća u Korićanima površine 191 m2 na 9,1 ari. Kuća se nalazi u naselju Korićani, nedaleko od glavnog puta, ima dva... više

139.000€ (727 €/m²)

  • 191m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kuća u centralnom delu Ćićevca

Centar, Ćićevac

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine... više

70.000€ (451 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Seosko gazdinstvo 30 ari, Niševac

Niševac, Svrljig, Svrljig

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog... više

45.000€ (375 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Kuca na selu

Urvič, Vladicin Han, Vladičin Han

Na prodaju kuća – selo Urvič, opština Vladičin Han (17510) Na prodaju kompletno opremljena kuća u selu Urvič, smeštena u mirnom i prirodnom... više

35.000€ (291 €/m²)

  • 120m²
  • 1.sprat

PORODIČNO IMANJE

Josićko naselje, Sombor

PORODIČNO IMANJE! Na samo kilometar od centra grada! U sklopu parcele koja se proteže na oko 2000m2,nalazi se porodična stambena kuća,suteren+prizemlje+potkrovlje,uknjižena... više

360.000€ (461 €/m²)

  • 780m²
  • .sprat

Na prodaju kuca 300m², Branko Bjegovic

Branko Bjegović, Crveni Krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Branko Bjegović. Nalazi na placu površine 2,72 ara i sastoji se od tri etaže, svaka površine 103 m², strukture prizemlje... više

175.000€ (849 €/m²)

  • 206m²
  • /3 spratova

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska, 260m2

Srebrno Jezero, Veliko Gradište

Veliko Gradište, Srebrno jezero - Dunavska kuća, 260m2 (terase 25m2), PR+I, grejanje na struju/čvrsta goriva, parking, garaža 30m2, struja,... više

80.000€ (307 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova

Prodaja kuće Krnjača – legalizovan objekat, odlična lokacija

Krnjača, Palilula, Beograd

Na prodaju kuća, Palilula – Krnjača, u mirnoj ulici blizu Koteškog i Zrenjaninskog puta. Objekat je legalizovan i sastoji se od tri nivoa sa... više

255.000€ (1 148 €/m²)

  • 222m²
  • Prizemlje