Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina ljig

Pronađeno 1924 oglasa

EXTRA LOKACIJA! EXTRA KUĆA!!

Mlake, Sombor

KUĆA! Mlake-Venac,prizemna novija kuća,zidana krajem devedestih,prvi put useljena 2002/2003.god,čvrste gradnje,funkcionalna,BEZ ULAGANJA! Uz... više

160.000€ (1 927 €/m²)

  • 83m²
  • Prizemlje

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću

Tečić, Okolina, Rekovac

Kompletno seosko domaćinstvo u Tečiću.Sastoji se od dva objekta,novijeg koji je 39m2,a ima hodnik,kupatilo i dnevnu sa kuhinjom i starijeg objekta... više

28.000€ (373 €/m²)

  • 75m²
  • Prizemlje

KUĆA NA PRODAJU SREMSKA KAMENICA – ČETVOROSOBNA KUĆA 92m² NA PLACU OD 5

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je kuća na prodaju u Sremskoj Kamenici - prostrana kuća sa četiri spavaće sobe na dva sprata, površine 92 m² (uključujući terasu od... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 92m²
  • /2 spratova

Petosobna kuća PETROVARADIN, 236900€

Petrovaradin, Novi Sad

Agencijska oznaka 3090128 - Uknjižena kroz ozakonjenje ,višesobna kuća na placu od 822m2 , front je nekih 22 m .u prizemlju dnevni boravak... više

236.900€ (1 850 €/m²)

  • 128m²

Porodična kuća u Ritopeku, 180 m², dva nivoa i veliko dvorište

Ritopek, Grocka, Beograd

Na prodaju novoizgrađena kuća u Ritopeku, ukupne površine 180 m², sa prostranim dvorištem i garažom od 40 m². Kuća je sveže završena, kompletno... više

350.000€ (1 400 €/m²)

  • 250m²
  • .sprat

MONTAŽNA SAGRAĐENA KUĆA-MOGUĆA ZAMENA ZA VOJVODINU

Karađorđevo brdo, Paraćin

Porodična stambena zgrada površine 82m2 koja se sastoji od ulaznog hotnika, tri spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, ,kupatilo,terasa.... više

70.000€ (660 €/m²)

  • 106m²
  • .sprat

Na prodaju 3etažna kuća na Veterničkoj rampi, 250m2

Veternička rampa, Novi Sad

Na prodaju nova kuća u izgradnji, vrhunskog kvaliteta, energetski visoko efikasna i projektovana za moderan i komforan način života. Postoji... više

305.999€ (1 223 €/m²)

  • 250m²
  • /3 spratova

Kaluđerica, uknjižena kuća sa 4 stana, 474m2, 10ari ID#1556

Kaluđerica, Grocka, Beograd

Prodaja kuće u Kaluđerici – idealna prilika za život ili investiciju. Na prodaju je uknjižena kuća u jednom od najlepših delova Kaluđerice,... više

259.000€ (546 €/m²)

  • 474m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposobna kuća SREMSKA KAMENICA, 247200€

Centar, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka 3090331 Na prodaju uknjižena velika porodična kuća od 167m2 u centru Sremske Kamenice. Kuća je sastavljena od velikog predsoblja... više

247.200€ (1 480 €/m²)

  • 167m²

Voždovac, Dušanovac, Svete Simića, Kuća, 300m2, 349900 EUR

Dušanovac, Beograd

Na parceli od 200 m2 prodajemo porodičnu stambenu zgradu koja se sastoji od četvorosobnog stana površine 130 m2, sređenog za život i potktovlja... više

349.900€ (1 166 €/m²)

  • 300m²

Porodična kuća u Gornjem Matejevcu, 140 m2

Gornji mMatejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća u Gornjem Matejevcu. U osnovi je 70 m2, a ukupna površina 140 m2, nalazi se na placu od 9 ari. Sastoji se od ukopanog... više

61.860€ (441 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – SAMOSTALNA KUĆA 89m2 + 100m2 POMOĆNIH

Krušedol, Okolina, Irig

PRODAJA KUĆE KRUŠEDOLSKI PRNJAVOR – ODLIČNA LOKACIJA, INVESTICIJA I PORODIČNI DOM Na prodaju samostalna kuća u mestu Krušedolski Prnjavor,... više

149.350€ (790 €/m²)

  • 189m²
  • .sprat

Kuća 136m2, 10 ari, Kosmaj – 219.000 €

Kosmaj, Sopot, Beograd

Sofisticiran spoj luksuza, udobnosti i prirode! U jedinstvenom prirodnom ambijentu planine Kosmaj, okružena čistim vazduhom i mirom koji retko... više

219.000€ (1 610 €/m²)

  • 136m²
  • .sprat

PRODAJA KUĆE U JAJINCIMA – 270 m² sa velikim potencijalom

Rakovica selo, Voždovac, Beograd

Na prodaju prostrana i funkcionalna kuća u Jajincima, ukupne površine 270 m², smeštena na velikom i ravnom placu od 6 ari. Kuća je u potpunosti... više

300.000€ (1 111 €/m²)

  • 270m²
  • 1/2 spratova

SOPOT SOPOT 360m2 , T , 759000e

Sopot, Sopot, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! LUX! Sopot, Mali Pozarevac, 5.0 kuca od 359.85 m2, prostrana terasa, na placu od 28.83 ara, PR + I, toplotne... više

759.000€ (2 108 €/m²)

  • 360m²

Okolno mesto, Stojnik, Stojnik, Kuća, 250m2, 105000 EUR

Stojnik, Aranđelovac

Odlična renovirana kuća na 30a građevinskog placa, kuća ima površinu 250m2, građena od čvrstog materijala, I nivo dnevni boravak sa prolazom... više

105.000€ (420 €/m²)

  • 250m²

Šestosobna kuća PETROVARADIN, 454000€

Centar, Novi Sad

Prodaju se dva objekta na delu parcele od 861 m2, površina 365 m2 u dva objekta... Starija kuća do ulice u kojoj se nalazi poslov ni prostor... više

454.000€ (1 243 €/m²)

  • 365m²

Na prodaju seoska kuća po izuzetno povoljnoj ceni!

Glavinci, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća u blizini Jagodine, udaljena svega 8 km Kuća se nalazi na tihom i prijatnom mestu, okružena prirodom. Na placu površine 4,72... više

15.000€ (277 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat