Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Kuća površine 100 m2 na placu površine 8486 m2 - Malo Krćmare kod Rače

Centar, Rača, Rača

Na prodaju plac u Malom Krčmaru, površine 8486 m2 poljoprivredno zemljište, njiva i voćnjak, na kome je sagrađena po projektu porodična stambena... više

22.000€ (220 €/m²)

  • 100m²
  • Prizemlje

Barajevo, Glumčevo brdo, Vucinac, 13.0, 770m2, 494500EUR

Glumčevo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 54351, 60a, spratna, 1, struja, kanalizacija, telefon, terasa(4), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza,... više

494.500€ (642 €/m²)

  • 770m²

Irig, Banja Vrdnik, , 4.0, 144m2, 135000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 126552, 3.65a, spratna, visoko potkrovlje, struja, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra,... više

135.000€ (937 €/m²)

  • 144m²

Irig, Centar, , 3.0, 74m2, 60000EUR

Centar, Irig

Agencijski ID: 128816, 5.15a, prizemna, struja, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta,... više

60.000€ (810 €/m²)

  • 74m²

Zemun, Altina, Ugrinovacki put 39.deo, 6.0, 285m2, 250000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 27653, 7a, spratna, 2, struja, klima, terasa(4), uknjizen, renoviran, garaza, dvoriste/basta, podrum, horizontala. Kuca na tri... više

250.000€ (877 €/m²)

  • 285m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Popovica, 3.0, 139m2, 400000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129919, 16a, prizemna, terasa, uknjizen. Na prodaju odlicna porodicna kuca od 139m2 na Popovici nedaleko od Mosine Vile. Kuca... više

400.000€ (2 877 €/m²)

  • 139m²

Zemun, Vojni put, Mačvanska, 3.0, 180m2, 320000EUR

Vojni Put, Beograd

Agencijski ID: 97455, spratna, klima, terasa, uknjizen, garaza. Donji deo ima dva lokala od po 40 m2,koja su iznajmljena od kojih jedan moze... više

320.000€ (1 777 €/m²)

  • 180m²

Vrnjačka banja, Centar, Rakićeva , 5.0, 200m2, 135000EUR

Centar, Vrnjačka Banja

Agencijski ID: 119592, 10a, terasa, uknjizen, garaza, parking, dvoriste/basta. Vrnjci, 600m od Zeleznicke stanica, 200m od Magistrale 3km od... više

135.000€ (675 €/m²)

  • 200m²

Novi Sad, Centar, , 3.5, 100m2, 230000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 56571, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, podrum, cela. Stan na ekskluzivnoj lokaciji, ususkan u srcu grada,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 100m²

Topola, Gradske Lokacije, Karađorđeva, 3.0, 101m2, 150000EUR

Gradske Lokacije, Topola

Agencijski ID: 128111, 4a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, renoviran, dvoriste/basta, podrum, stambeno-poslovna. Lepa i kvalitetna... više

150.000€ (1 485 €/m²)

  • 101m²

Barajevo, Baćevac, Bratstva i jedinstva, 4.0, 191m2, 167000EUR

Baćevac, Beograd

Agencijski ID: 130905, 21a, terasa. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt... više

167.000€ (874 €/m²)

  • 191m²

Sopot, Ralja, Partizanski put, 6.0, 350m2, 260000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 125762, 19.56a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, garaza, ostava. Novoizgradjena kuca... više

260.000€ (742 €/m²)

  • 350m²

Irig, Velika Remeta, , 3.0, 138m2, 87550EUR

Velika Remeta, Irig

Agencijski ID: 130307, 10.77a, spratna, jedan sprat i porkro, struja, klima, terasa(3), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada... više

87.550€ (634 €/m²)

  • 138m²

Novi Sad, Klisa, Vase Ostojića, 2.5, 67m2, 109000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 129982, 225a, prizemna, struja, kanalizacija, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada dobra, dvoriste/basta, ostava.... više

109.000€ (1 626 €/m²)

  • 67m²

Čukarica, Sremčica, Porodice Petrović , 7.0, 400m2, 250000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 111263, 13a, spratna, cela. Blizu okretnice 511 , super mikrolokacija. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

250.000€ (625 €/m²)

  • 400m²

Čajetina, Čajetina, , 4.0, 99m2, 130000EUR

Čajetina, Čajetina

Agencijski ID: 111092. Prodaje se kuca, 99m2, na Zlatiboru. U donjoj etazi sadrzi hodnik, dnevni boravak, kuhinju i trpezariju, kupatilo i ostavu.... više

130.000€ (1 313 €/m²)

  • 99m²

Zemun, Batajnica, Mladih gorana, 6.0, 255m2, 390000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 126194, 7a, spratna, struja, kanalizacija, klima, telefon, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Na prodaju uknjizena kuca sa dve... više

390.000€ (1 529 €/m²)

  • 255m²

Novi Sad, Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, 4.0, 230m2, 680000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 128570, 5a, uknjizen, garaza, ostava. Na prodaju uknjizena cetverosobna kuca na Tatarskom brdu. Objekat ima oko 230m2 i sagradjena... više

680.000€ (2 956 €/m²)

  • 230m²