Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1945 oglasa

Čukarica, Žarkovo, Vodice, 5.0, 270m2, 329000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 121516, 8a, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvoriste/basta, podrum, tavan, cela.... više

329.000€ (1 218 €/m²)

  • 270m²

NA PRODAJU KUĆA, DURLAN, 50M2, PR, PLAC 163 M2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Durlanu, u blizini pošte i tri solitera. Nalazi se u mirnom okruženju za porodično stanovanje. Površina je 50m2, prizemna,... više

75.000€ (1 500 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Barajevo, Lisović, Dragomira Stanisavljevića, Kuća, 508m2, 200000 EUR

Lisović, Beograd

U lepom i mirnom okruženju, 30 minuta od Beograda kuća na tri etaže. suturen, prizemlje i sprat. Na svakom nivou kupatilo. Pored kuće garaža... više

200.000€ (393 €/m²)

  • 508m²

Na prodaju kuća u Resniku

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se kuća u Resniku od 193 m2 i pomoćna zgrada od 126m2 na 33,62 ara placa. Kuća se nalazi pored asfaltnog puta za centar Resnika.... više

66.000€ (341 €/m²)

  • 193m²
  • Prizemlje/2 spratova

Knić, kuća sa ugostiteljskim objektima na placu površine 1500 m2

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću površine 132 m2 na placu od 15 ari. Od centra Knića udaljena je 500 m, smeštena u lepom i mirnom kraju koji pruža... više

103.000€ (780 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

Čukarica - Banovo brdo, 364m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica - Banovo brdo kuća, 364m2, četiri terase, PR+I+II, EG, klima, telefon, interfon, video-nadzor, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija,... više

1.080.000€ (2 967 €/m²)

  • 364m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaje se moderna 2-etažna kuća sa bazenom - Sremska Kamenica

Sremska Kamenica, Novi Sad

Prodaje se moderna dvoetažna kuća sa bazenom u Sremskoj Kamenici, na samo 10 minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Kuća ima 46m², kompletno... više

163.200€ (3 547 €/m²)

  • 46m²
  • .sprat

Pančevo, Centar, Pere Segedinca, 4.0, 120m2, 85000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjizen, za renoviranje, dvoriste/basta, podrum, ostava, cela.... više

85.000€ (708 €/m²)

  • 120m²

Kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, 63 m2, plac 162 kroz 1507 m2

Mala Vaga, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Mala Vaga, površine 63 m2, plus suturen, plac 162 kroz 1507 m2zajedničko dvorište i dve garaže.... više

100.000€ (1 587 €/m²)

  • 63m²
  • Prizemlje

Kuća U Rekovcu, 90 m2, plac 5 ari

Centar, Rekovac, Rekovac

Na prodaju Kuća u Rekovcu, površine 90m2. Na placu površine 5 ari,... više

38.000€ (463 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Prodajem kucu u Backoj Topoli

Bačka Topola

Prodajem kucu u Backoj Topoli sa pomocnim objektom ukupno 290 m2.Kuca poseduje 5 soba,2 kupatila,2 kuhinje od kojih je jedna letnja kuhinja.... više

105.000€ (724 €/m²)

  • 145m²

Kuća sa 3 stambene jedinice i 2 garaže, parcela 484m²

Durlan, Pantelej, Niš

Prodaje se porodična kuća na placu od 484m² . Kuća je u osnovi 131m² i sastoji se od tri odvojene stambene jedinice, idealna za veću porodicu... više

515.000€ (1 344 €/m²)

  • 383m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vertikala kuće 240 m2, plac 3, 86 ari, Barič, Obrenovac - 55.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se vertikala porodične kuće površine 239 m² na placu od 3.90 ari, kvalitetne gradnje, na odličnoj lokaciji – svega 1 km od škole u... više

55.000€ (229 €/m²)

  • 240m²
  • .sprat

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju porodična spratna kuća ukupne površine od 250 m2, Pr,Pk i 2 ulaza plus lokal sa posebnim ulazom u sklopu i produžetku kuće. Kuća... više

134.000€ (551 €/m²)

  • 243m²
  • 1.sprat

DOMACINSTVO 6683M2 PLAC.DONJI BARBES

Donji Barbeš, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju domacinstvo,parcela od 6683m2 sa kucom i pomocnim objektima povrsine 180m2.Domacinstvo se nalazi na par kilometara od Gadzinog Hana,30km... više

39.000€ (216 €/m²)

  • 180m²
  • Prizemlje

Trosobna kuća LEDINCI, 150000€

Torine, Novi Sad

Vikend kuća u Ledincima sa pogledom na grad i Dunav Agencijska oznaka nekretnine 3091237 , Ledinci. Cena za kućeu je 150000E+ agencijska provizija... više

150.000€ (1 000 €/m²)

  • 150m²

Baljkovac, Kragujevac - kuća 84 m2 u osnovi, na placu 761 m2

Baljkovac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za svakodnevni život. U suterenu je podrumski deo koji se sastoji od dve prostorije.... više

85.000€ (1 011 €/m²)

  • 84m²
  • Prizemlje

Kuća 98m2, na 5 ari placa, Zabrezje 140.000e

Zabrežje, Obrenovac, Beograd

Prodaje se porodična kuća u mirnom naselju Zabrežje, Obrenovac Na samo 3 km od centra Obrenovca, u mirnom i porodičnom okruženju, nalazi se... više

140.000€ (1 428 €/m²)

  • 98m²
  • 1/1 spratova