Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1943 oglasa

ZVEZDARA SEVERNI BULEVAR 150m2 , 340000e

Severni Bulevar, Zvezdara, Beograd

VERTIKALA KUCE uknjizen ST/0 VELJKA DUGOSEVICA više

340.000€ (2 266 €/m²)

  • 150m²

Kuća/Vrbovo/Vladičin Han

Vladičin Han

Kuća čvrste gradnje ukupne P-220 m2 na placu od 13,5 ar do samog magistralnog puta Vranje-Vladičin Han u mestu Vrbovo. Kuća je spratnosti prizemlje... više

60.000€ (272 €/m²)

  • 220m²
  • 2/2 spratova

Prodaja, Kuća, Niš, Palilula, Bubanj

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju kuća u ulici Starine Novaka br.8 u Nišu u širem centru. Dvospratni objekat u mirnom delu grada ukupne korisne P-100 m2 (uknjižen... više

68.000€ (680 €/m²)

  • 100m²
  • .sprat

Prodaja - porodična spratna kuća na Budžinom brdu

Budžino brdo, Jagodina

*** Na fotografijama je prikazano idejno rešenje porodično stambene zgrade *** * CENA 120.000 € važi samo za kupovinu objekta u zatečenom stanju... više

120.000€ (214 €/m²)

  • 560m²
  • /3 spratova

Sremčica, Beogradska, 76m2 ID#1545

Sremčica, Čukarica, Beograd

NA PRODAJU – Kuća za adaptaciju na atraktivnoj lokaciji u Sremčici! Na jednoj od najprometnijih i najtraženijih lokacija u Sremčici – glavna... više

120.000€ (1 578 €/m²)

  • 76m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća u naselju Branko Bjegović 240m2

Branko Bjegović, Crveni krst, Niš

Prodaje se dvoetažna kuća, prizemlje i sprat sa malim podrumom, u urbanom delu naselja Branko Bjegović površine 240m2 sa placem površine 883m2.... više

165.000€ (687 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kuća, Čalije, 79m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća u Čalijama na Matejevačkom putu, podrum, prizemlje i dva sprata, površine u osnovi 79m2 u sivoj fazi gradnje. Kuća je sa unutrašnjim... više

230.000€ (2 911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Povoljna kuća u selu Miloševo

Miloševo, Okolina, Jagodina

Kuća se sastoji od hodnika,dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,spavaće sobe i prostorije ostavljene za kupatilo. Sa zadnje strane ima... više

11.000€ (183 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

KUČA ! DVE KUĆE NA PRODAJU! MLAKE!

Mlake, Sombor

U Mlakama, na 15 minuta od centra, prodaju se dve odvojene kuće: Prva kuća: Površine 139 m² na placu od 7 ari. Građena od čvrstog materijala,... više

154.500€ (1 111 €/m²)

  • 139m²
  • .sprat

KUĆA NA LEPOJ LOKACIJI!

Selenča, Sombor

KUĆA Na jednoj od najlepših lokacija u gradu se prodaje kućča od 128m2, na parceli od 811m2. Kuća je čvrste gradnje, održavana, sve sobe su... više

226.600€ (1 770 €/m²)

  • 128m²
  • 1/1 spratova

Prodaje se porodična kuća sa parcelom 12ari u Velikom Drenovcu

Veliki Drenovac, Aleksinac, Aleksinac

Prodaje se kuća prizemlje, sprat i potkrovlje korisne površine 168m2 u potpunosti završena i uknjižena. Kuća se nalazi na parceli veličine 1276m2... više

75.000€ (446 €/m²)

  • 168m²
  • Prizemlje/3 spratova

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Kuća u centralnom delu Ćićevca

Centar, Ćićevac

Na velikom placu se prodaje kuća sa tvrdom ploćom površine 105m2, kao i pomoćni objekat površine 50m2. Kuća poseduje i podrum kao plac površine... više

70.000€ (451 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

ŠIRI CENTAR – KUĆA SA VELIKIM PLACEM I GARAŽOM!!!

Mlake, Sombor

KUĆA!! Na prodaju spratna kuća od 93 m² na placu od 7 ari, idealna za porodičan život ili investiciju, smeštena u mirnom i prijatnom kraju.... više

103.000€ (1 107 €/m²)

  • 93m²
  • .sprat

Kuća u centru Niša, 54m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju.... više

149.500€ (2 768 €/m²)

  • 54m²
  • 1/2 spratova

Kuća 129m2, 6 ari placa, Barič, Obrenovac - 53.000€ (HITNA PRODAJA)

Barič, Obrenovac, Beograd

Kuća se sastoji od suterena, prizemlja i potkrovlja, nalazi se na mirnom mestu i sa potkrovlja kuće se pruža fenomenalan pogled. Nalazi se na... više

53.000€ (410 €/m²)

  • 129m²
  • .sprat

Četvorosobna kuća FUTOG, 320000€

Stari Futog, Futog

Agencijska oznaka 3090270 - Uknjižena , potpuno renovirana kuća u Futogu, na placu od 1750m2. Kuća se prodaje kompletno nameštena i nema ulaganja.... više

320.000€ (2 206 €/m²)

  • 145m²

Kuća na parceli od 10 hektara zemlje u okolini Batočine

Gradac, Okolina, Batočina

Kuća se nalazi na 2 kilometra od naplatne rampe autoputa Beograd Niš u Centralnom delu Srbije. Kuća je novoizgradjena zavrsena 95 %, sve je... više

180.000€ (1 500 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje/1 spratova