Prodaja, vrsta nekretnine kuca, opstina kikinda, naselje kikinda

Pronađeno 1938 oglasa

Fina porodična kuća, 80m2, pr+1, plac 366m2, sa celokupnim imanjem od 3.7ha,

Gadžin han, Gadžin han, Niš

Na prodaju porodična kuća sa celokupnim imanjem od 3,7ha u selu Krastavče u opštini Gadžin Han. Nalazi se u Zaplanjskoj brdovitoj šumskoj... više

25.000€ (166 €/m²)

  • 150m²
  • 1/1 spratova

Kuća u Kragujevcu - Naselje Erdeč, 116 m2, plac 489 m2

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč, u Kragujevcu, površine 116 m2, koja je sagrađena na placu površine 489 m2, koji je ograđen, pravougaonog oblika... više

119.000€ (1 025 €/m²)

  • 116m²
  • Prizemlje

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje, 175m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci - Vikend naselje kuća, 175m2, Po+Pr+1, EG, telefon, podrum, parking, struja, voda Kuća sa pogledom na Dunav na... više

250.000€ (1 428 €/m²)

  • 175m²
  • .sprat

Kuća u Budvi na moru, dva troiposobna stana, površine po 98 m2, sa zasebnim u

Budva, Budva, Budva

Na prodaju kuća u Budvi na moru, u sklopu koje su dva troiposobna stana sa zasebnim ulazima, na placu površine od 320 m2. Svaki stan je površine... više

850.000€ (4 336 €/m²)

  • 196m²
  • Prizemlje

KUĆA U ETNO STILU

Kolut, Okolina, Sombor

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja,... više

47.000€ (271 €/m²)

  • 173m²
  • .sprat

Trosobna kuća BEOCIN, 82400€

Banostor - Andrevlje, Beočin

Agencijska oznaka 3090044 - Uknjižena vikendica u prelepoj oazi zelenila. Prizemlje dnevni boravak, kuhinja i trpezarija. Na spratu dve spavaće... više

82.400€ (1 043 €/m²)

  • 79m²

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, 94m2

Gornja Trnava, Crveni krst, Niš

Na prodaju vikendica u Gornjoj Trnavi, ukupne površine 94m2, od čega je 24m2 terasa. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe i kupatila.... više

26.000€ (276 €/m²)

  • 94m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Korićani, površina 91 m2 u osnovi, plac površine

Korićani, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju uknjižen plac u Kragujevcu, građevinsko zemljište, naselje Korićani. Površina parcele je 1123 m2 i nalazi se u mirnoj ulici nedaleko... više

85.000€ (643 €/m²)

  • 132m²
  • Prizemlje

ODLIČNA KUĆA U STAPARU!

Stapar, Okolina, Sombor

KUĆA! STAPAR! Prodaje se kuća u Staparu veličine 192m2 na placu od 493m2. Pored je njiva 1.klase od 1350m2. Kuća je čvrstog materijala, kombinacija... više

85.000€ (447 €/m²)

  • 190m²
  • .sprat

KUĆA JOSIĆKO NASELJE

Josićko naselje, Sombor

KUĆA! Josićko naselje, u mirnom kraju..Poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom podignuto dva stepenika, plus tri sobe i kupatilo.Lepog... više

93.000€ (715 €/m²)

  • 130m²
  • .sprat

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke Banje

Lipova, Okolina, Vrnjačka Banja

Na prodaju veliko imanje u okolini Vrnjačke banje, naselje Metinske livade - Lipova (2-3 km od centra banje). Vrednost ovog imanja je u predivnom... više

250.000€ (1 329 €/m²)

  • 188m²
  • .sprat

Veliki, lep plac sa objektom od 30m2 i 186 lešnika

Kupusara, Jagodina

Lep,veliki plac sa objektom od 30m2.Na placu ima 186 lešnika.Objekat ima monofaznu struju i hidrofor,kupatilo nema. više

59.000€ (1 966 €/m²)

  • 30m²
  • /1 spratova

PALILULA VISNJICKA BANJA 263m2 , 2T , 340000e

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Visnjicka banja, Slanacki put, 6.0 kuca od 263 m2 sa 2 terase, na placu od 5.14 ari, PR + I, eg, brzo... više

340.000€ (1 292 €/m²)

  • 263m²

Sopot, Babe, -, Kuća, 650m2, 680000 EUR

Babe, Beograd

Jako lepo sređen kompleks apartmanskog tipa na mirnoj, lepoj lokaciji nadomak Kosmaja. Kompleks se prostire na 36a uređenog, ograđenog placa,... više

680.000€ (1 046 €/m²)

  • 650m²

Barajevo, Ravni gaj, Milivoja Popovića-Miće, 144m2, 10 ari placa ID#1645

Ravni Gaj, Barajevo, Beograd

U ponudi je kuća nesvakidašnje arhitekture u Barajevu, Ravni gaj, uknjižena na kompletnu kvadraturu, kuća se nalazi na prelepom uređenom i održavanom... više

150.000€ (1 041 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje/1 spratova

Porodična kuća na 15 ari placa, 2 km od centra Jagodine

Lipar, Jagodina

Porodična kuća na tri nivoa, novije gradnje sa spoljnom izolacijom, PVC stolarijom. Ima pripadajuću halu pogodnu za razne delatnosti, i sve... više

80.000€ (320 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/3 spratova

kuća i lokal, kod azija centra

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u ulici Ivana Milutinovića, u neposrednoj blizini Restorana Princ i Azija centra. Ukupna površina placa je 253 m2. Objekat je... više

80.000€ (941 €/m²)

  • 85m²
  • 1/1 spratova

Vertikala, kuća u nizu

Širi centar, Jagodina

Izlaz na dve ulice, prilaz asfaltnim putem i pešačkom stazom! *Poseduje podrumski deo, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje. Idealno za život... više

100.000€ (500 €/m²)

  • 200m²
  • /3 spratova