Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Plac za gradnju u blizini spomen parka Bubanj, 17 ari

Bubanj, Palilula, Niš

Na prodaju parcela u blizini spomen parka Bubanj, 1703 m2. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se u blizini puta za Vlase, u naseljenom... više

50.000€ (29 €/m²)

  • 1703m²

Parcela površine 44a u Trnavi

Trnava, Jagodina

Parcela pogodna za gradnju kuće, prilaz asfaltni put. Cena je 800e po aru. više

35.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja apartmana na Zlatiboru – Savršen spoj prirode i luksuza!

Zlatibor

Na jednoj od najlepših lokacija na Zlatiboru, u mirnom i zelenom okruženju, u toku je gradnja modernog kompleksa luksuznih apartmana. Planirani... više

60.450€ (1 950 €/m²)

  • 31m²
  • 3/7 spratova

Surčin, Dobanovci, Krčevine, Zemljište, 42000ari, 1260000 EUR

Dobanovci, Beograd

Tri nezavisne parcele (prodaje se u komadu) dimenzija 100X400m. Poljoprivredno zemljište. U blizini Dobanovačke petlje. GREJANJE - CG, sprat... više

1.260.000€ (30 €/m²)

  • 42000m²

Veća parcela u Brzinu kod Batočine

Brzan, Okolina, Batočina

Plodna je zemlja,veoma pogodna za podizanje plastenika i poljoprivrednih kultura,sadnju voća i povrća. Parcela je jedna celina Za više informacija... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan kod Gradske bolnice, 50 m2

Gradska bolnica, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan na 14. spratu kvalitetne zgrade na Bul.Dr.Zorana Đinđića, kod Gradske bolnice, blizu svega potrebnog... više

103.100€ (2 062 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 14/16 spratova

Plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik -2024 m2

Resnik, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u Kragujevcu, vikend naselje Resnik, površine 2024 m2 po ceni od 9.000 eura. Plac je u blizini puta Kragujevac Rača, do placa... više

9.000€ (4 €/m²)

  • 2024m²

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra, 220m2

Đeram, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Đeram pijaca - Bulevar kralja Aleksandra 5.0, 220m2 (dve lođe 14m2), 6/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum Odličan, dvoetažni... više

398.000€ (1 809 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 220m²
  • 6/7 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska, 81m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah... više

259.000€ (3 197 €/m²)

  • 81m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac 35 ara, Obrenovac, Zvečka – 40 000 €

Zvečka, Obrenovac, Beograd

• U ponudi gradjevinski plac u Zvečkoj kod Obrenovca, površine 35 ari, nedaleko od Šabačkog puta. • Prilaz do placa je sa asfaltiranog puta.... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 87m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

147.900€ (1 700 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 87m²
  • 1/3 spratova

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića, 41m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina... više

40.000€ (975 €/m²)

  • 41m²
  • .sprat

Novogradnja, jednosoban stan, Rasadnik, 36,2 m2, I sprat

Rasadnik, Palilula, Niš

Na prodaju jednosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji, Rasadnik, blizu škole, centra i svih važnih sadržaja. Nalazi se na prvom spratu... više

74.572€ (2 071 €/m²)

  • 1 soba
  • 36m²
  • 1/4 spratova

Parcela u Voljavču

Jagodina

Zemljište u građevinskom području.U blizini parcele struja i voda. Na odličnoj lokaciji, udaljeno od gužve i buke. više

11.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan SREMSKA KAMENICA, 220935€

Popovica, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1093698 Cena sa PDV-om. Trosoban stan u veoma kvalitetnoj izgradnji, na atraktivnoj lokaciji na Popovici. Mogućnost kupovine... više

220.935€ (2 945 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 1/2 spratova

Plac 24 ara, Draževac, Obrenovac - 26 000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se prelep plac površine 24 ara u naselju Draževac, idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice. Plac uz asfaltni put – lak pristup... više

26.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novogradnja, Donja Vrežina, Parking, PDV

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u Donjoj Vrežini, u neposrednoj blizini DIS-a, Lidl-a i naselja „Beverly Hills“. Moderan stambeni objekat spratnosti... više

93.960€ (1 772 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • Prizemlje/4 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 132870€

Nova Detelinara, Novi Sad

Stan na izuzetnoj lokaciji koji vam nudi savršenu ravnotežu između praktičnosti i udobnosti. Agencijska oznaka 1096981, Novi Sad, Nova Detelinara,... više

132.870€ (2 044 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 65m²
  • 5/6 spratova