Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Delijski vis, Palilula, Niš

Na prodaju stan u prizemlju novogradnje u blizini niške pivare, projektovane površine 39.20 m2 sa pripadajućim delom dvorišta. Stan je po strukturi... više

77.930€ (1 998 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/2 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Poslovni prostor, Magacin

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju poslovni prostor na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Njegoš, Benetona, 5 minuta vožnje do samog centra grada. Zbog same pozicije idealan... više

950.000€ (558 €/m²)

  • 1700m²
  • Prizemlje

Žunje kod Knića, blizina Gružanskog jezera - površina 663 m2, poljoprivred

Žunje, Knić, Knić

Na prodaju plac u naselju Žunje, kod Knića, u blizini Gružanskog jezera (restoran La Terrasse), koji je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću... više

8.000€ (12 €/m²)

  • 663m²

Poslovno stambeni prostor

Vranje

Plac na kome se nalaze objekti ima površinu od 8000m2, ograđen je i ima kamionski prilaz. Pristupni put je pogodan za teretni transport zbog... više

2.000.000€ (833 €/m²)

  • 2400m²
  • .sprat

Industrijsko zemljište u blizini naplatne rampe

Industrijska zona, Jagodina

Parcela pogodna za vise delatnosti. više

128.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska, 108m2 - stan sa poslovnim prostorom

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Zahumska 3.0, 108m2 (stan 70m2 + lođa 4m2 + poslovni prostor 34m2), VPR/5, CG, lift, interfon, podrum U ponudi... više

375.000€ (3 472 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • vp/5 spratova

Prodaje se kuća u Paraćinu sa kompletnim nameštajem

XI Kongres, Paraćin

Na prodaju kuća u okolini centra grada 536m2 Zamišljena da pruži prostor, udobnost i mogućnosti, ova kuća na dva sprata nudi sve što vam treba... više

90.000€ (167 €/m²)

  • 536m²
  • .sprat

Prokuplje, Poslovni prostor

Prokuplje, Prokuplje, Prokuplje

Na prodaju poslovni prostor u Prokuplju. Nalazi se pored glavnog puta, odlična investicija za obavljanje mnogobrojnih poslovnih delatnosti.... više

494.000€ (398 €/m²)

  • 1240m²
  • Prizemlje/3 spratova

Barajevo, Barajevo, Glumčevo brdo, Zemljište, 7000ari, 105000 EUR

Barajevo, Beograd

Glumčevo brdo, građevinsko zemljište 70a (7000m2) Uknjiženo. Ag. prov 2% + PDV GREJANJE - Bez grejanja, sprat PR/ ID oglasa: 18062. više

105.000€ (15 €/m²)

  • 7000m²

Stan na Prodaju | Idealno Za Adaptaciju

Vašarište, Jagodina

Tražite stan koji možete urediti po svom, bez kompromisa i tuđih ideja? Ovo je prostor koji vam daje potpunu slobodu. Stan površine 52 m² nalazi... više

45.000€ (900 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 4/4 spratova

Renoviran uknjizen cena sa namestajem ID#5671

Vinča, Grocka, Beograd

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je... više

135.000€ (1 928 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 70m²
  • 2/3 spratova

Lokal Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju lokal u Podzemnom prolazu. Lokal je površine 18 m2, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada... više

33.000€ (1 833 €/m²)

  • 18m²
  • Prizemlje

Prodaje se prostran trosoban stan u centru Niša

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je... više

180.000€ (1 978 €/m²)

  • 3 soba
  • 91m²
  • Prizemlje

Kuća, Centar

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju kuća u centru grada. Odlična investicija za miran i komforan porodični život, kao i adaptaciju mnogobrojnih objekata. Nalazi se na... više

180.000€ (882 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja, 75m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Nikolaja Gogolja 3.0, 75m2 (lođa 3m2), CG, lift, VPR/7, telefon, interfon, podrum Na jednoj od najpoželjnijih lokacija... više

210.000€ (2 800 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • vp/7 spratova

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan SREMSKA KAMENICA, 290000€

Tatarsko Brdo, Sremska Kamenica

Agencijska oznaka-1097931 CENA 290.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju LUX PENTHOUSE na Tatarskom Brdu. Sastoji se iz prostranog dnevnog... više

290.000€ (2 959 €/m²)

  • 4 soba
  • 98m²
  • 2/2 spratova