Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9986 oglasa

Na prodaju stan u srcu Vrnjačke Banje – 39m², prizemlje, idealna prilika!

Centar, Vrnjačka Banja

Zamislite svoj kutak mira u najpoznatijoj srpskoj banji – bilo da tražite dom, vikend oazu ili sigurnu investiciju za izdavanje, ovaj stan je... više

86.000€ (2 205 €/m²)

  • Garsonjera
  • 39m²
  • Prizemlje/5 spratova

Novi Sad, Sajam kompleks - Uknjižen dvoiposoban stan + parking ID#1001206

Sajam, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Sajam, ulica Branka Bajića – Sajam kompleks. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi... više

236.900€ (3 644 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 2/5 spratova

PRODAJA PLACA 24 ARA – ZVEČKA - 33.000€

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište površine 23,82 ara u Zvečkoj. Plac ima prilaz sa dve ulice, što pruža odlične mogućnosti za pristup i organizaciju... više

33.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE – OKOLINA JAGODINE | 52, 41 ari

Deonica, Okolina, Jagodina

Prodaje se kvalitetno poljoprivredno zemljište površine 52,41 ari u okolini Jagodine, u selu Deonica. Plac je odličan kako za obradu i poljoprivrednu... više

17.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Ilćevu, Kragujevac - površina 7361 m2, zemljište u građevinskom pod

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac u naselju Ilićevo, kod Kragujevaca, površine 7361 m2. Parcela je zemljište u građevinskom području, njiva 3. klase. Pored iste... više

73.000€ (9 €/m²)

  • 7361m²

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. - 151m2

Borča, Palilula, Beograd

Palilula, Borča - Popova bara nova 210. kuća, 151m2 (dve terase i lođa 13m2), dve etaže: PR+1, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt,... više

157.000€ (1 039 €/m²)

  • 151m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stanovi u novogradnji u centru Jagodine po akcijskoj ceni

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

105.900€ (1 512 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 70m²
  • 4/5 spratova

Starija kuća u centru grada retko u ponudi 79m2 sa pomoćnim objektim od 31m2

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u blizini pijace i samog centru grada. Aristoktatska gradjevina iz 1938. Sa čvrstim kamenim temeljom. Moguće je preuređenje prostora... više

72.000€ (911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića, 71m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca,... više

121.000€ (1 704 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 2.sprat

Lokal u centru 23m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Seosko gazdinstvo 30 ari, Niševac

Niševac, Svrljig, Svrljig

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog... više

45.000€ (375 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Bulevar oslobođenja - Dvosoban stan ID#1001106

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Izdvajamo iz ponude odlično održavan, komforan, po strukturi dvosoban stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za... više

204.000€ (3 138 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 65m²
  • 1.sprat