Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9986 oglasa

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka, 40m2

Centar, Vrdnik

Vrdnik, centar - Mikice Lesjaka 0.5, 40m2 (terasa 11m2), PR/2, klima U najlepšem delu Vrdnika, u neposrednoj blizini hotela Premier Aqua i... više

72.000€ (1 800 €/m²)

  • Garsonjera
  • 40m²
  • Prizemlje/2 spratova

Prodaja kuce u Krivom Viru

Krivi Vir, Okolina, Boljevac

Uknjizeni objekti od 49m2,33m2 i 29m2 Uredna dokumentacija sa legalizovanim objektima U cenu kuce ulaze i dve parcele od 45.21a i 42.01a Pripadajuci... više

22.000€ (448 €/m²)

  • 49m²
  • .sprat

U ponudi stan u Bresnici od 98 m2 sa dvorištem

Bresnica, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se stan u Bresnici sa pripadajućim dvorištem. Stan u kući koji ima 98m2. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i špajzom,... više

98.000€ (1 000 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 98m²
  • Prizemlje/2 spratova

Lokal u centru

Centar, Paraćin

-Lokal sa poznatim zakupcem -Granitna keramika -Sopstveni kotao na struju -Mogućnost dogradnje još jednog sprata više

520.000€ (1 405 €/m²)

  • 370m²
  • Prizemlje/2 spratova

Kuca u izgradnji

Trnava, Jagodina

Nezavršena spratna kuca sa uvedenom strujom. Objekat je na deset metra od glavnog puta, i moguce je da zive dve porodice odvojeno. Vlasnici... više

29.000€ (145 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Poljoprivredno i šumsko zemljište 40000 m2 -Malo Krčmare

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno i šumsko zemljište u Malom Krčmaru, površine 40000 m2... više

17.000€ (0 €/m²)

  • 40000m²

Veća parcela u Brzinu kod Batočine

Brzan, Okolina, Batočina

Plodna je zemlja,veoma pogodna za podizanje plastenika i poljoprivrednih kultura,sadnju voća i povrća. Parcela je jedna celina Za više informacija... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Luksuzna porodična kuća, domaćinstvo, 3 ara plac

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju porodična kuća na odličnoj lokaciji, izolovana od buke u gradu, u neposrednoj blizini pošte u naselju Durlan. Kuća je novije gradnje,... više

257.500€ (953 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje/2 spratova

Gradjevinsko zemljište Suvi dol

Suvi Dol, Okolina, Vranje

Suvi dol/ P-17ar/ prilaz sa same saobraćajnice/ pogodno i za poslovne i stambene objektem vrlo blizu puta prema Vranjskoj banji. Širina izlaza... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Novi Sad, Liman 4, LIDL, 1.0, 33m2, 70000EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 132498, PR/, uknjizen. LIMAN 4 ULICNI LOKAL 33 m2 odrzavan i uredan. LIDL u blizini. Uvucen od buke. Grejanje gradsko, placa... više

70.000€ (2 121 €/m²)

  • 33m²

Topola - centar, 86.51 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 86.51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom... više

104.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Surčin, Ledine - Tabla, 200ari

Surčin, Beograd

Surčin, Ledine - Tabla plac, 200 ari, front prema ulici 42m2 Plac pripada naselju Radiofar. U građevinskom je području, ali je zelena površina,... više

780.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kalna, Gornja Janja, Vikendica 50m2 sa 11a placa

Knjaževac, Knjaževac, Knjaževac

Na prodaju vikendica od 50m2, uknjižene površine 35m2, sa 11a placa, na Staroj Planini. Nalazi se na 13km od Kalne na putu za Babin zub, u selu... više

26.000€ (520 €/m²)

  • 50m²
  • Prizemlje

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova

Kuća, Poslovni prostor, Apelovac

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju kuća pretvorena u poslovni prostor u niškom naselju Apelovac (preko puta Niške pivare). Pogodna je za obavljanje različitih delatnosti... više

108.000€ (400 €/m²)

  • 270m²
  • Prizemlje

PLAC!

Okolina, Sombor

PLAC! CENTRALA, građevinsko zemljište, njiva 1.klase, veličine 1466m2, dimenzija cca 14m x 107m. Ima izlaz na put tako da je plac pogodan kako... više

17.550€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

EKSKLUZIVNA PORODIČNA VILA NA ZLATIBORU – SEVOJNO

Sevojno, Zlatibor

Zlatibor, Sevojno - Breza kuća/vila, 260m2 (terasa 20m2), PR+I, norveški radijatori, telefon, podrum, parking, struja, voda, asfalt, plac 736m2... više

500.000€ (1 923 €/m²)

  • 260m²
  • Prizemlje/1 spratova