Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9988 oglasa

Starija kuća u centru grada retko u ponudi 79m2 sa pomoćnim objektim od 31m2

Centar, Jagodina

Kuća se nalazi u blizini pijace i samog centru grada. Aristoktatska gradjevina iz 1938. Sa čvrstim kamenim temeljom. Moguće je preuređenje prostora... više

72.000€ (911 €/m²)

  • 79m²
  • Prizemlje

Lokal,Podzemni prolaz

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se lokal u podzemnom prolazu, u neposrednoj blizini Njujorkera, uknjižene površine 8 m2, bez mokrog čvora, od sanitarije poseduje samo... više

14.700€ (1 837 €/m²)

  • 8m²
  • Prizemlje

Kuća, naselje Šljaka

Šljaka, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u naselju Šljaka, uknjižene površine 93m2 sa pomoćnim objektom 42m2 i garažom, na placu površine 347m2. Sastoji se od ulaznog... više

59.000€ (634 €/m²)

  • 93m²
  • Prizemlje

Odlična garsonjera, 24m2, kod Crkve Sv. Nikola

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju odlična garsonjera na finoj lokaciji blizu Crkve Sv. Nikola i palilulske pijace. U blizini su vrtić, pijaca, autobusko stajalište,... više

45.500€ (1 895 €/m²)

  • 1 soba
  • 24m²
  • 12/12 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 163000€

Telep, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101475. CENA stana 165 000e + 3% agencijske provizije. Uz ovu ponudu dodatno nudimo i garažno mesto u suterenu po odličnoj... više

163.000€ (2 629 €/m²)

  • 3 soba
  • 62m²
  • 3/4 spratova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića, 71m2

Stari Banovci, Okolina, Stara Pazova

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca,... više

121.000€ (1 704 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 1/5 spratova

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića, 47m2

Rupčine, Čukarica, Beograd

Čukarica, Rupčine - Časlava Veljića 1.5, 47m2 (lođa 3m2), gas, 3/3, telefon, interfon, parking Na prodaju veoma funkcionalan jednoiposoban... više

132.600€ (2 821 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 3/3 spratova

3.5 Vagres Sity

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju nov, neuseljavan troiposoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje, tako za izdavanje. Stan se nalazi u novoizgrađenom... više

170.000€ (1 717 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 99m²
  • 2.sprat

Lokal u centru 23m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju lokal u centru od 23 m2. Lokal radi već duži niz godina, na odličnoj je lokaciji u manjem tržnom centru.U objekat gde je lokal se... više

45.000€ (1 956 €/m²)

  • 23m²
  • Prizemlje

Seosko gazdinstvo 30 ari, Niševac

Niševac, Svrljig, Svrljig

Na prodaju lepo gazdinstvo u Niševcu, 3km od Svrljiga, u prelepom prirodnom okruženju. Imanje je idealno za porodični život, ili razvoj seoskog... više

45.000€ (375 €/m²)

  • 120m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Telep - Uknjižena garsonjera ID#1001214

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjiženu, renoviranu garsonjeru koja se nalazi u neposrednoj blizini škole,... više

79.310€ (3 050 €/m²)

  • Garsonjera
  • 26m²
  • 2/4 spratova

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad, 1610m2

Altina, Zemun, Beograd

Zemun, Altina - Autoput za Novi Sad poslovni prostor, 1610m2, telefon, interfon, parking, garaža Izložbeno prodajni prostor na odličnoj lokaciji,... više

2.900.000€ (1 801 €/m²)

  • 1610m²
  • .sprat

Pančevo, Misa - Novoseljanski put, 365.05ari

Misa, Pančevo

Pančevo, Misa - Novoseljanski put plac, 365.05 ari, front prema ulici 55 metara NA 3km od Pančeva, iza reke Nadel, na 60 metara od magistralnog... više

900.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Porodična kuća sa većim placem

Dankovo, Paraćin

Na prodaju kuća na glavnom putu – idealna lokacija za porodični život ili poslovni prostor Prodaje se porodična kuća u odličnom stanju, smeštena... više

70.000€ (233 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Veliki Mokri Lug, građevinsko zemljište, 17, 45 ari ID#1529

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Velikom Mokrom Lugu, potez Buljubašina voda, blizu stajališta autobusa broj 20, u mirnom delu grada (bez... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 54 ara, Stubline, Obrenovac - 40000€

Stubline, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 54,38 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 18 x 300 metra. Na oko 700 m, nalaze se centar... više

40.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Prodaja trosobnog stana

Centar, Paraćin

Prodajemo funkcionalan, trosoban stan od 60 kvadrata u Paraćinu, na petom spratu u širem centru grada. Pravilan raspored prostorija. Poseduje... više

53.000€ (883 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • 5/5 spratova

ZEMUN GORNJI GRAD 68m2 , 2T , 249000e

Gornji Grad, Zemun, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Zemun, Gornji grad, Dragana Rakica , 2.5, 68 m2 sa 2 terase, I od III sprata, eg, bez lifta, interfon,... više

249.000€ (3 661 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 1.sprat