Prodaja, opstina trstenik

Pronađeno 9982 oglasa

Novi Beograd, Blok 65, Tadije Sondermajera, 5.0, 165m2, 790000 EUR

Blok 65, Beograd

Deluxe sređen stan za svaku preporuku u okviru luksuznog kompleksa Wellport, koji pruža život po visokim standardima i uz punu privatnost i... više

790.000€ (4 787 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²
  • 11.sprat

Šumsko zemljište

Novo Lanište, Okolina, Jagodina

Na prodaju šumsko zemljište . 065/8-222-441 035/8-222-441 više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Lokal, podzemni prolaz, 21m2

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju višenamenski lokal u novom podzemnom prolazu, na odličnoj lokaciji. Lokal trenutno nije izdat zbog prodaje ali je u funkciji, ne... više

28.000€ (1 333 €/m²)

  • 21m²
  • Prizemlje

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović, 59m2

Novi Železnik, Čukarica, Beograd

Čukarica, Novi Železnik - Darinke Radović 2.0, 59m2 (lođa 3m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, podrum, parking U ponudi dvosoban,... više

137.000€ (2 322 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 2/6 spratova

Parcela pogodna za razne delatnosti

Gloždak, Paraćin

Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. više

10.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Topola - Despotovica, 20a

Okolina, Topola

Topola - Despotovica plac/građevinsko zemljište, 20a, front prema ulici 45m U ponudi plac - građevinsko zemljište na putu Beograd-Topola,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina, 42m2

Vukov Spomenik, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Vukov spomenik - Milorada Šapčanina 1.5, 42m2 (terasa 4m2), 2/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Prodaje se funkcionalan stan... više

186.500€ (4 440 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 2/6 spratova

Kuća Donji Komren sa pomoćnim objektom

Donji Komren, Crveni krst, Niš

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Donji Komren, strukture Po+Pr+I+Pk, površine u osnovi 123m2, ukupne površine 369m2... više

160.000€ (433 €/m²)

  • 369m²
  • Prizemlje

Poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, 766m2

Rade Žunić, Leskovac, Leskovac

Prodaje se poslovno-stambeni prostor u Leskovcu, u naselju Rade Žunić. Objekat je u osnovi površine 341m2, spratnosti Po+P+I+Pk i nalazi se... više

450.000€ (587 €/m²)

  • 766m²
  • Prizemlje/2 spratova

Novogradnja u Durlanu, dvoiposoban, EG, PDV, parking

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar.... više

117.800€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 53m²
  • 3/5 spratova

Palilula, Tašmajdan - Stanoja Glavaša 108m2

Tašmajdan, Palilula, Beograd

3.0, 108m2(terasa 5m2), 2/3, CG, LUX, interfon, internet, klima, ktv, podrum, video nadzor, salonac Ulica Stanoja Glavaša, locirana na par... više

419.000€ (3 879 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 108m²
  • 2/3 spratova

SAVSKI VENAC DEDINJE 220m2 , T , 950000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon,... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje

Ulični lokal 51m2 u blizini Narodnog Pozorišta

Centar, Medijana, Niš

Prodaje se odličan lokal u centralnom delu grada. U lokal se ulazi direktno sa ulice. Uknjižen je na 51m2. Moguće je u zavisnosti od namene... više

115.680€ (2 268 €/m²)

  • 51m²
  • Prizemlje/5 spratova

KUĆA!SUBOTICA!

Zorka, Subotica

Prodaje se porodična kuća u Subotici,površine 103m2,na placu od 10 ari.Kuća se sastoji od tri sobe,kuhinje,toaleta i ulaznog hodnika.Grejanje... više

51.500€ (500 €/m²)

  • 103m²
  • .sprat

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Sredjena kuća u mirnom delu Gloždaka

Gloždak, Paraćin

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća sa upotrebnom dozvolom, ukupno 4 spavaće sobe, smeštena u mirnom i porodičnom kraju . Ova... više

120.000€ (588 €/m²)

  • 204m²
  • Prizemlje/2 spratova

✨ NA PRODAJU – Plac iz snova u Poljanama kod Obrenovca! ✨ 12.000€

Poljane, Obrenovac, Beograd

20 ari savršene ravnice za vaš porodični dom, toplu vikendicu ili mirnu oazu iz koje nećete želeti da odete. Zašto je ovaj plac poseban? Zato... više

12.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Lion, Ulcinjska, Garaža, 10m2, 18000 EUR

Lion, Beograd

Lion, donja strana, ugao Vojislava Ilića i Stanislava Sremčevića, garažno mesto u manjoj zgradi novije gradnje, prilaz sa ulice autoliftom,... više

18.000€ (1 800 €/m²)

  • 10m²