Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Novi Sad, Telep, Prešernova, 2.5, 66m2, 146000EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 104383, PR/IV, terasa, uknjizen, nov, novogradnja, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

146.000€ (2 212 €/m²)

  • 3 soba
  • 66m²

Mladenovac, Koraćica, Livadarska , 5.0, 230m2, 135000EUR

Koraćica, Beograd

Agencijski ID: 128826, 20a, spratna, struja, terasa, uknjizen, parking, dvoriste/basta. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni:... više

135.000€ (586 €/m²)

  • 230m²

Novi Sad, Centar, Sonje Marinković, 0.5, 17m2, 90000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 121877, III/, terasa. Prodaje se garsonjera od uknjizenih 17,4 m2 nije usla terasa oko 3 m2+ prostorija vangruntovna od 20 m2.... više

90.000€ (5 294 €/m²)

  • 1 soba
  • 17m²
  • 3.sprat

Vračar, Hram Svetog Save, , 3.0, 101m2, 484800EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 101032, III/, klima, lift, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, pogodan za pp, stambena... više

484.800€ (4 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 101m²
  • 3.sprat

Novi Beograd, Bežanijska kosa 1, Partizanske avijacije, 6.0, 205m2, 510000EUR

Bežanijska Kosa I, Beograd

Agencijski ID: 113199, II/III, video nadzor, klima, uknjizen, parking, kancelarija. Prosotr je smesten u samom poslovnom centru sa mnostvom... više

510.000€ (2 487 €/m²)

  • 205m²
  • 2/3 spratova

Voždovac, Medaković, Mate Miloševića, 1.5, 40m2, 140000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 128332, PR/V, klima, terasa, uknjizen, novogradnja. Stan ima 39,23 kvadrata grejne povrsine sa odvojenom spavacom sobom, i terasu... više

140.000€ (3 500 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 55m2, 127000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Zemun, Centar, Avijaticarski trg , 1.0, 50m2, 158000EUR

Zemun (centar), Beograd

Agencijski ID: 101307, I/II, terasa, uknjizen, renoviran. Na odlicnoj lokaciji u centru Zemuna se prodaje jednosoban stan, adaptibilan u jednoiposoban. Idealan... više

158.000€ (3 160 €/m²)

  • 1 soba
  • 50m²
  • 1/2 spratova

Vračar, Hram Svetog Save, , 4.0, 153m2, 612000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 94833, II/, lift, terasa, nov luks, u izgradnji, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija... više

612.000€ (4 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 153m²
  • 2.sprat

Obrenovac, Mala Moštanica, Visoka, 12a, 25000EUR

Mala Moštanica, Beograd

Agencijski ID: 128758, uknjizen, plac. Na prrodaju plac velicine 12 ari ( 0,1236 ha) u Maloj Mostanici, sa nezavrsenim objektom- pod plocom... više

25.000€ (20 €/m²)

  • 1200m²

Mladenovac, Mladenovac (mesto), , 3.0, 71m2, 103000EUR

Mladenovac (mesto), Beograd

Agencijski ID: 124785, I/III, parking. U ponudi je svetao i prozracan stan, juzno orijentisan, sto mu tokom celog dana obezbedjuje obilje prirodne... više

103.000€ (1 450 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 1/3 spratova

Savski venac, Beograd na vodi, Bulevar Vudroa Vilsona , 2.0, 53m2, 315000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 103745, XI/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking, podrum. Prodajem stan u okviru kompleksa Beograd na vodi, zgrada... više

315.000€ (5 943 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²
  • 11.sprat

Obrenovac, Veliko polje, Ksenije Jovanović, 90a, 80000EUR

Veliko Polje, Beograd

Agencijski ID: 119298, uknjizen, deljiv, Suma. Plac kap kultura pripada sumi, inace se vodi kao ostalo gradjevinsko zemljiste. Po info o lokaciji... više

80.000€ (8 €/m²)

  • 9000m²

Čukarica, Sremčica, Skolski venac, 14a, 140000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 102688, struja, uknjizen, plac. Plac na odlicnoj lokaciji sa frontom oko 22m. Na svega 150m od glavne Beogradske ulice i na 300m... više

140.000€ (100 €/m²)

  • 1400m²

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, Ćirpanova, 4.0, 92m2, 202400EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 118311, I/IV, lift, terasa, uknjizen, stambena zgrada. HITNO!!!! Na prodaju cetverosoban stan 92m2 na prvom spratu u blizini... više

202.400€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 92m²
  • 1/4 spratova

Palilula, Borča, Popova bara nova 1., 8.0, 337m2, 250000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 47557, 1a, spratna, 2, struja, klima, telefon, terasa(3), uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

250.000€ (741 €/m²)

  • 337m²

- vrnjacka banja sf 2675

Ruđinci, Okolina, Vrnjačka Banja

Prodaju se 2 placa u mestu Rudjenci, 5 minuta vožnje od centra Vrnjačke Banje. Površina placeva 45a cena 185.000 evra i 60a, cena 245 000 evra.... više

185.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zemun, Altina, , 3.5, 2350m2, 1450000EUR

Zemun (novi Grad), Beograd

Agencijski ID: 69895, PR/II, video nadzor, uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja, parking, poslovna zgrada. spratnosti pr+1+pk, iz 2000. godine.......magacinske... više

1.450.000€ (617 €/m²)

  • 2350m²