Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10017 oglasa

Novi Sad, Bulevar Evrope, Tihomira Ostojića, 4.0, 106m2, 265000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 94351, V/, lift, terasa(3), uknjizen. Stan je na V i VI spratu, na dve etaze, bez kosina. Stan ima 106m2 (grejna povrsina) sa... više

265.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 106m²
  • 5.sprat

Sopot, Ralja, Koviona Trešnja, 57a, 76700EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 102602, struja, uknjizen, Suma. Tresnja -Koviona,opstina Sopot. Restoran Krcmarica. 80 metara od Kragujevackog puta. Voda,struja,asfalt,gas,asfalt,javna... više

76.700€ (13 €/m²)

  • 5700m²

Novi Sad, Centar, Laze Kostića, 2.5, 55m2, 150000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 113022, III/IV, terasa, uknjizen, izvorno stanje. Prodaje se dvoiposoban stan u centru grada. Stan se nalazi trecem od cetiri... više

150.000€ (2 727 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/4 spratova

Voždovac, Medaković, Mirča Aceva, 4.0, 104m2, 250000EUR

Medaković, Beograd

Agencijski ID: 109833, III/IV, dupleks, klima, terasa, uknjizen, podrum, Стамбена зграда. Lep duplex na odlicnoj lokaciji. Blizina TC Stadion... više

250.000€ (2 403 €/m²)

  • 4 soba
  • 104m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Liman 4, , 2.0, 51m2, 124558EUR

Liman 4, Novi Sad

Agencijski ID: 129901, III/VI, ulaz mermerni, novogradnja. LIMAN 5 NOVI - *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar... više

124.558€ (2 442 €/m²)

  • 2 soba
  • 51m²
  • 3/6 spratova

Stari grad, Dorćol, Strahinjića Bana, 3.0, 65m2, 319000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Inđija, Beška, Kneza Miloša, 4.0, 120m2, 72100EUR

Inđija

Agencijski ID: 126314, 20a, spratna, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901.... više

72.100€ (600 €/m²)

  • 120m²

Novi Sad, Salajka, Kisačka, 0.5, 21m2, 58000EUR

Salajka, Novi Sad

Agencijski ID: 127457, I/, uknjizen. Na prodaju uknjizena garsonjera od 21m2 u Kisackoj ulici na prvom spratu. Okrenuta prema dvoristu. Odlicna... više

58.000€ (2 761 €/m²)

  • 1 soba
  • 21m²
  • 1.sprat

Pećinci, Šimanovci, Šimanovci, 140a, 280000EUR

Šimanovci, Pećinci

Agencijski ID: 48008, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Simanovcima. Indutrijsko zona. 60 sirina, 245 duzina. Moze zamena za kvadrate. Vise... više

280.000€ (20 €/m²)

  • 14000m²

Sopot, Drlupa, , 12a, 30000EUR

Drlupa, Beograd

Agencijski ID: 119392, struja, uknjizen, deljiv, njiva. U ponudi su vise parcela na kojima je dozvoljena gradnja. U tom potezu je napravljeno... više

30.000€ (25 €/m²)

  • 1200m²

Novi Sad, Železnička Stanica, Gagarinova, 2.0, 59m2, 120000EUR

Železnička Stanica, Novi Sad

Agencijski ID: 128207, VII/VII, terasa, uknjizen, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:... više

120.000€ (2 033 €/m²)

  • 2 soba
  • 59m²
  • 7/7 spratova

PRODAJA, UKNJIZENA KUCA U ZEMUNU NA 1, 2 ARA PLACA

Zemun, Zemun, Beograd

Na odlicnoj lokaciji u Zemunu, Novogradskoj ulici, prodajemo ovu lepu, kompletno renoviranu kucu koja ne zahteva nikakava dodatna ulaganja.... više

110.000€ (3 235 €/m²)

  • 34m²

Stari grad, Dorćol, Cara Dušana, 1.5, 33m2, 190000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 123054, III/V, klima, telefon, terasa, uknjizen, luks renoviran, podrum, ostava, stambena zgrada. Predstavljamo vam predivan... više

190.000€ (5 757 €/m²)

  • 2 soba
  • 33m²
  • 3/5 spratova

Kopaonik, Treska, , 1.5, 27m2, 60430EUR

Treska, Kopaonik

Agencijski ID: 118078, PR/, uknjizen, nov luks, novogradnja, moze zamena(), stambena zgrada. Prodaje se apartman u novoj, kvalitetno gradjenoj... više

60.430€ (2 238 €/m²)

  • 2 soba
  • 27m²

Novi Sad, Detelinara, Stevana Divnina Babe, 2.0, 47m2, 120000EUR

Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 50371, II/IV, uknjizen. Komforan stan u mirnoj ulici. U blizini se nalazi skola, marketi, park, tereni za sportove. Vise informacija... više

120.000€ (2 553 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²
  • 2/4 spratova

Zvezdara, Olimp, Duvanjska, 2.0, 164m2, 224000EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 110035, PSUT/IV, uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, garaza, parking. Poslovni prostor za tihu delatnost, u stambenoj zgradi... više

224.000€ (1 365 €/m²)

  • 164m²

Savski venac, Beograd na vodi, Hercegovačka , 12m2, 26000EUR

Beograd Na Vodi, Beograd

Agencijski ID: 121272, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija... više

26.000€ (2 166 €/m²)

  • 12m²

Grocka, Kaluđerica, Vojvode Stepe Stepanovica, 2.0, 88m2, 176000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 127798, PR/V, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, novogradnja, fasada nova, parking, lokal. Lokal u PR nove zgrade... više

176.000€ (2 000 €/m²)

  • 88m²