Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Novi Sad, Grbavica, Krilova, 4.0, 115m2, 295000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 120465, II/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, parking. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska... više

295.000€ (2 565 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/3 spratova

Zemun, Batajnica, Morovićkih šuma, 5.0, 270m2, 120000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 119650, 6a, spratna, 1, u izgradnji. Na prodaju kuca u naselju Busije. Kuca je u izgradnji i nalazi se na 6 ari placa. Vise... više

120.000€ (444 €/m²)

  • 270m²

Niš, Ratko Jović, Apatinska, 10.0, 1260m2, 341000EUR

Niš

Agencijski ID: 44501, poslovna zgrada. Objekat ima oko 1200 m2 i vise od 30 parking mesta (plac 15 A ) ; postoji mogucnost povecanja placa. Pogodan... više

341.000€ (270 €/m²)

  • 1260m²

Novi Sad, Centar, Beogradski kej, 2.0, 72m2, 200000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 125267, II/V, klima, terasa, uknjizen, renoviran, novogradnja. Na prodaju klasican dvosoban stan od 72m2 na Beogradskom keju.... više

200.000€ (2 777 €/m²)

  • 2 soba
  • 72m²
  • 2/5 spratova

Tivat, Centar, Markuševina , 2.0, 53m2, 214200EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108991, PR/II, terasa, nov, u izgradnji, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze, teretana, sauna,... više

214.200€ (4 041 €/m²)

  • 2 soba
  • 53m²

Rakovica, Miljakovac 3, Miljakovačke staze, 6a, 120000EUR

Miljakovac Iii, Beograd

Agencijski ID: 126732, uknjizen, plac. Izuzetno lepa lokacija za porodicunu, stambenu gradnju. Dobar prilaz, dobra infrastruktura. Poseduje... više

120.000€ (200 €/m²)

  • 600m²

Irig, Banja Vrdnik, , 2.0, 176m2, 120000EUR

Vrdnik, Irig

Agencijski ID: 121322, 17.61a, spratna, struja, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza(2), parking,... više

120.000€ (681 €/m²)

  • 176m²

Obrenovac, Mislođin, Mislodjinska , 6.5, 160m2, 320000EUR

Mislođin, Beograd

Agencijski ID: 119594, 22a, spratna, 1, struja, klima, telefon, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking,... više

320.000€ (2 000 €/m²)

  • 160m²

Ruma, Centar, , 3.0, 241m2, 90130EUR

Ruma, Ruma

Agencijski ID: 119519, 3.98a, spratna, struja, kanalizacija, klima, uknjizen, izvorno stanje, ulaz prosecan, stara gradnja, fasada prosecna,... više

90.130€ (373 €/m²)

  • 241m²

Građevinsko zemljiste 48 ari, Draževac, Obrenovac – 47.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Prodaje se plac površine 48 ari u Draževcu na samo 8 km od Obrenovca i 2 km od centra sela. Blaga padina, sunčana strana - idealno za voćnjak,... više

47.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Palilula, Centar, Ilirska, 3.0, 87m2, 335000EUR

Centar (uži), Beograd

Agencijski ID: 110516, PR/, telefon, uknjizen, renoviran, novogradnja, fasada nova, poslovna zgrada. Prodaje se stambeno poslovna nepokretnost... više

335.000€ (3 850 €/m²)

  • 87m²

Novi Sad, Centar, Poštanska, 0.5, 10m2, 55000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 127173, PR/. Na prodaju lokal od 10m² u Centru grada. Lokal je kompletno renoviran. Moze da se koristi i za stanovanje. Idealan... više

55.000€ (5 500 €/m²)

  • 10m²

Zvezdara, Dimitrija Tucovića, Dimitrija Tucovića, 13m2, 19500EUR

Zvezdara, Beograd

Agencijski ID: 117781, struja. Prodajemo garazno mesto na donjoj platformi u stambeno poslovnoj zgradi. Garaza je cista, suva, pokrivena video... više

19.500€ (1 500 €/m²)

  • 13m²

Savski venac, Dedinje, Sokobanjska, 5.0, 165m2, 600000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 26258, 4a, spratna, p + i + pk, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosecna, dvoriste/basta, podrum, ostava, deljiv,... više

600.000€ (3 636 €/m²)

  • 165m²

Stara Pazova, Krnješevci, , 110a, 359000EUR

Krnješevci, Stara Pazova

Agencijski ID: 117163, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

359.000€ (32 €/m²)

  • 11000m²

Čukarica, Ada Ciganlija, SPLAV, 3.0, 160m2, 150000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 111028, 7a, spratna, terasa(2). SPLAV, Odlicna pozicija izmedju golf terena i novog mosta gleda na novo beogradsku stranu. Splav... više

150.000€ (937 €/m²)

  • 160m²

Vračar, Kalenić pijaca, Daničareva, 9.0, 430m2, 769000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 27377, 1a, spratna, pr+i+pk, struja, kanalizacija, klima, francuski balkon, telefon, terasa, uknjizen, nov luks, ulaz dobar,... više

769.000€ (1 788 €/m²)

  • 430m²

Sopot, Nemenikuće, Njegoševa, 24a, 32000EUR

Nemenikuće, Beograd

Agencijski ID: 93138, struja, uknjizen, plac. GRADjEVINSKI PLAC. Moze da se zida kuca za stanovanje ili vikendica. Ako hocete pravi Sumadijski... više

32.000€ (13 €/m²)

  • 2400m²