Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10017 oglasa

Čukarica, Banovo brdo, Požeška, 6.0, 273m2, 462000EUR

Banovo Brdo, Beograd

Agencijski ID: 98765, IV/IV, video nadzor, klima, lift, telefon, uknjizen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking. Prostor se prodaje... više

462.000€ (1 692 €/m²)

  • 273m²
  • 4/4 spratova

Novi Sad, Bulevar Oslobođenja, , 2.0, 39m2, 125000EUR

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad

Agencijski ID: 122921, XIII/XVIII, lift, uknjizen, stambena zgrada. Na prodaju odlican manji dvosoban stan kod Zeleznicke stanice u Novom Sadu.... više

125.000€ (3 205 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 13/18 spratova

Bor, Borsko jezero, Borsko jezero, 12.0, 250m2, 299000EUR

Borsko Jezero, Bor

Agencijski ID: 93959, I/I, 17a, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvoriste/basta,... više

299.000€ (1 196 €/m²)

  • 250m²
  • 1/1 spratova

Palilula, Ovča, , 81a, 200000EUR

Ovča, Beograd

Agencijski ID: 82088, uknjizen, deljiv. Niva lll klase udaljeno od asvaltoog puta oko 700m I od struje 300 do 400m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

200.000€ (24 €/m²)

  • 8100m²

Čukarica, Sremčica, Obrenovačka, 40a, 212000EUR

Sremčica, Beograd

Agencijski ID: 108579, uknjizen, plac. Plac se nalazi u blizini stadiona Fk Sremcica. Front placa mu je oko 16m tako da je veci deo u duzini.... više

212.000€ (53 €/m²)

  • 4000m²

Savski venac, Dedinje, Rajka Mitića, 8.0, 300m2, 2500000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 90665, 17a, spratna, pr+l+pk, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjizen, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava. Prodaje se kuca... više

2.500.000€ (8 333 €/m²)

  • 300m²

Novi Sad, Bulevar Evrope, Bulevar Evrope, 4.0, 95m2, 180000EUR

Bulevar Evrope, Novi Sad

Agencijski ID: 107576, VI/VI, lift, uknjizen. Dupleks sa dva kupatila. Prodaje se sa komplet namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

180.000€ (1 894 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Adamovićevo Naselje, Cara Dušana , 3.0, 69m2, 250000EUR

Adamovićevo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 118910, II/, lift, terasa, uknjizen, nov luks. Prodaje se luksuzno namesten i opremljen trosoban stan od 69m2 u novoj zgradi.... više

250.000€ (3 623 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 2.sprat

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Grocka, Kaluđerica, Boska Buhe, 10.0, 600m2, 290000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 86635, 5a, spratna, 3, terasa, izvorno stanje, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, pogodan za pp, cela.... više

290.000€ (483 €/m²)

  • 600m²

Novi Sad, Satelit, , 3.0, 59m2, 155170EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 126512, III/VI, ulaz mermerni. *SATELIT LUX* 59 m2 SA PDV - 2 spavace sobe, u izgradnji na NOVOJ urbanoj lokaciji , sa izlazom... više

155.170€ (2 630 €/m²)

  • 3 soba
  • 59m²
  • 3/6 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 4.0, 95m2, 120000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 70275, III/III, dupleks, terasa(2), renoviran, parking. Stan se prodaje sa kompletnim namestajem. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

120.000€ (1 263 €/m²)

  • 4 soba
  • 95m²
  • 3/3 spratova

Zemun, Kalvarija, , 3.0, 80m2, 352000EUR

Zemun (kalvarija), Beograd

Agencijski ID: 119293, PR/VI, nov luks, u izgradnji, lokal. Kompleks je smesten u najmirnijem delu Zemuna, savrsena lokacija za stanovanje... više

352.000€ (4 400 €/m²)

  • 80m²

Novi Sad, Novo Naselje, Stevana Hristića, 1.5, 48m2, 143000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 126487, II/V, lift, terasa, uknjizen, renoviran, stara gradnja. Na prodaju renoviran jednoiposoban stan od 48m2 na Novom naselju.... više

143.000€ (2 979 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 2/5 spratova

Novi Beograd, Arena, , 2.0, 44m2, 155000EUR

Blok 25 (arena), Beograd

Agencijski ID: 124358, PR/, uknjizen, za renoviranje, lokal. Na extra lokaciji kod Arene se prodaje lokal na 2 nivoa, velicine 44m2. Lokal je... više

155.000€ (3 522 €/m²)

  • 44m²

Kotor, Stoliv, , 9.0, 600m2, 1150000EUR

Stoliv, Kotor

Agencijski ID: 99020, 8a, klima, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking. Prva linija do mora. Dvoriste 800kv. 2 bunara. 6 parking mesta. Dva... više

1.150.000€ (1 916 €/m²)

  • 600m²

Novi Sad, Telep, Somborski bulevar, 3.0, 58m2, 136300EUR

Telep, Novi Sad

Agencijski ID: 116510, III/V, u izgradnji. Na prodaju manji trosoban stan na Somborskom bulevaru. Useljiv kraj 2026. Cena je sa PDV-om . Telefon.... više

136.300€ (2 350 €/m²)

  • 3 soba
  • 58m²
  • 3/5 spratova