Prodaja, naselje ostruznica, po stranici 18

Pronađeno 10014 oglasa

Rakovica, Miljakovac, Patrijarha Dimitrija, 8a, 75000EUR

Miljakovac, Beograd

Agencijski ID: 29393, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Plac se nalazi na Suncevom bregu, kod Beorolla. Izuzetan , odlicna lokacija ! Nije... više

75.000€ (93 €/m²)

  • 800m²

Grocka, Vrčin, Avalska , 3.0, 180m2, 120000EUR

Vrčin, Beograd

Agencijski ID: 69700, PR/PR, terasa, uknjizen, stara gradnja, parking, dvoriste/basta, poslovna zgrada. Radionica za drveni namestaj sa placem... više

120.000€ (666 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Veternik, , 0.5, 25m2, 49500EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116354, I/. Prodaje se garsonjera na prvom spratu u zgradi koja je u izgradnji. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

49.500€ (1 980 €/m²)

  • 1 soba
  • 25m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Sremski Karlovci, Ivana Filipovića , 5.0, 318m2, 350000EUR

Novi Sad

Agencijski ID: 116186, 4a, spratna, po+p+1, novogradnja, fasada nova, dvoriste/basta, cela. Prodaje se odlicna petosobna kuca u Sremskim Karlovcima,... više

350.000€ (1 100 €/m²)

  • 318m²

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 140m2, 560000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 118766, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjizen, nov luks, garaza, lokal. Na prodaju lokal na dva nivoa u srcu Vracara od ukupno140m2... više

560.000€ (4 000 €/m²)

  • 140m²

Stari grad, Dorćol, Strahinjića Bana, 3.0, 65m2, 319000EUR

Stari Grad, Beograd

Agencijski ID: 94045, III/VI, klima, lift, salonski, terasa, uknjizen, nov luks, stara gradnja, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

319.000€ (4 907 €/m²)

  • 3 soba
  • 65m²
  • 3/6 spratova

Zlatibor, Centar, Jovanke Jeftanović, 3.0, 57m2, 110000EUR

Centar, Zlatibor

Agencijski ID: 94697, VI/VI, lift, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova. Super lokacija, strogi centar Zlatibora. Apartman u novosagradjenom... više

110.000€ (1 929 €/m²)

  • 3 soba
  • 57m²
  • 6/6 spratova

Novi Sad, Nova Detelinara, Veselina Masleše, 3.5, 87m2, 174000EUR

Nova Detelinara, Novi Sad

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjizen, pogled na Frusku... više

174.000€ (2 000 €/m²)

  • 4 soba
  • 87m²
  • 5/6 spratova

Palilula, Borča, Mali zbeg, 83a, 6000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 118087, struja, uknjizen, njiva. Odlican plac u Borci na malom Zbegu. 83,07 Ari,njiva.Moguca je prenamena.Uknjizen.Pogodan za... više

6.000€ (0 €/m²)

  • 8300m²

Zemun, Cara Dušana, Cara Dušana, 4.0, 134m2, 368500EUR

Zemun (cara Dušana), Beograd

Agencijski ID: 107586, II/II, lift, terasa, novogradnja, garaza. HITNA PRODAJA! Stan u raskosnom delu Zemuna. Novogradnja, rok zavrsetak radova... više

368.500€ (2 750 €/m²)

  • 4 soba
  • 134m²
  • 2/2 spratova

Pančevo, Nova Misa Vinogradi, Makedonska, 14.0, 480m2, 645000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 112810, uknjizen, ugostiteljski objekat. Nova Misa, naselje Mladost. Poslovno-stambeni objekat (kafe, restoran u dva nivoa, apartman... više

645.000€ (1 343 €/m²)

  • 480m²

Novi Sad, Novo Naselje, Dušana Danilovića, 4.0, 105m2, 230000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 108781, IV/IV, klima, terasa, uknjizen, parking, ostava, stambena zgrada. Prodaje se cetvorosoban stan u najlepsem planski uredjenom... više

230.000€ (2 190 €/m²)

  • 4 soba
  • 105m²
  • 4/4 spratova

Niš, Crveni Krst, Anete Andrejević, 2.0, 52m2, 190540EUR

Niš

Agencijski ID: 96968, PR/VPR, video nadzor, izlog, klima, telefon, uknjizen, luks renoviran, novogradnja, fasada nova, parking. U ponudi poslovni... više

190.540€ (3 664 €/m²)

  • 52m²

Sopot, Rogača, Bogoljuba Todorovića, 5.0, 180m2, 550000EUR

Rogača, Beograd

Agencijski ID: 123152, 13.5a, spratna, struja, bazen, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, cela.... više

550.000€ (3 055 €/m²)

  • 180m²

Novi Sad, Centar, Filipa Višnjića, 3.0, 100m2, 280000EUR

Centar, Novi Sad

Agencijski ID: 118584. Prodaje se stan, 100m2, na Podbari. Liftom u stan. Posrednicka provizija 3. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs... više

280.000€ (2 800 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²

Čukarica, Ada Ciganlija, Čukarički rukavac, 2.0, 85m2, 75000EUR

Čukarička Padina, Beograd

Agencijski ID: 106786, struja, klima, terasa(2), uknjizen, nov, novogradnja, fasada nova, parking, mogucnost prosirenja. U ponudi predstavljamo... više

75.000€ (882 €/m²)

  • 85m²

Priština, Lipljan, Gusterica e post, 170a, 130000EUR

Priština

Agencijski ID: 100927, uknjizen, deljiv, njiva. Na prodaju placevi razlicitih velicina kao i lokacija. Katastarska opstina Donja Gusterica mesto... više

130.000€ (7 €/m²)

  • 17000m²

Novi Sad, Futog, Industrijska zona, 22a, 260000EUR

Futog, Novi Sad

Agencijski ID: 112011, struja, uknjizen, njiva. Prodaje se ODLICNO INDUSTRIJSKO ZEMLJISTE od 22 ara u Futogu, blizu Novog Sada, kod fabrike... više

260.000€ (118 €/m²)

  • 2200m²