Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10005 oglasa

cena dogovor, centar naselja, uknjizena ID#5716

Borča, Palilula, Beograd

U samom centru Borče, prodaje se lepa porodična stambena zgrada – spratnosti Pr., funkcionalnog rasporeda prostorija, sa velikom terasom... više

165.000€ (2 142 €/m²)

  • 77m²
  • Prizemlje

Na prodaju proizvodna, industrijska hala, Batočina

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju proizvodna, industrijska hala veličine 250m2, sa pomoćnom zgradom veličine 200m2. Hala se nalazi na placu površine 70 ari, ima... više

130.000€ (557 €/m²)

  • 233m²
  • Prizemlje

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.485.000€ (4 393 €/m²)

  • 5 soba
  • 338m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Ada Medjica, -, Kuća, 55m2, 130000 EUR

Ada Medjica, Beograd

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog... više

130.000€ (2 363 €/m²)

  • 55m²

PALILULA VISNJICKA BANJA 263m2 , 2T , 340000e

Visnjicka Banja, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Visnjicka banja, Slanacki put, 6.0 kuca od 263 m2 sa 2 terase, na placu od 5.14 ari, PR + I, eg, brzo... više

340.000€ (1 292 €/m²)

  • 263m²

Voždovac, Ripanj, Ripanj, Zemljište, 5000ari, 29900 EUR

Ripanj, Beograd

Voždovac, Ripanj, 50 ari. Širina placa do asfalta 21.5 m, dužina 230 m. Građevinsko + poljoprivredno.U prednjem delu placa od 12,5 ari ( 21,5... više

29.900€ (5 €/m²)

  • 5000m²

STARI GRAD DORCOL 33m2 , T , 170000e

Dorcol, Stari Grad, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dorcol, Cara Dusana, 1.5, 33 m2 sa terasom, III od IV sprata, podno grejanje, telefon, bez lifta, interfon,... više

170.000€ (5 151 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 33m²
  • 3.sprat

Apartman na Kopaoniku, 31m2 + 15 m2 terasa, kompleks Kraljevi Čardaci - 75.000

Kraljevi čardaci, Kopaonik

Na prodaju je luksuzan i udoban apartman koji može postati vaša dom na Kopaoniku. Apartman površine 31 m² nalazi se kompleksu Kraljevi Čardaci... više

75.000€ (2 419 €/m²)

  • 31m²
  • .sprat

Kuća, Vilandrica

Gadžin Han, Gadžin Han, Gadzin Han

Na prodaju kuća i lokal u selu Vilandrica, nadomak Gadžinog Hana. Odlična investicija za porodični život van gradske buke u mirnom okruženju.... više

65.000€ (451 €/m²)

  • 144m²
  • Prizemlje

PALILULA TASMAJDAN 30m2 , 157000e

Tasmajdan, Palilula, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Tasmajdan, Dalmatinska, 1.0, 30 m2, bez terase, VPR od V spratova, mermoterm radijatori, lift, interfon,... više

157.000€ (5 233 €/m²)

  • 1 soba
  • 30m²
  • Visoko prizemlje.sprat

SAVSKI VENAC DEDINJE 400m2 , T , 2500000e

Dedinje, Savski Venac, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Vladimira Gacinovica, 7.0 kuca od 400 m2 sa terasom, na placu od 9.11 ari, SUT + PR + I + PTK,... više

2.500.000€ (6 250 €/m²)

  • 400m²

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe, 76m2

Autokomanda, Voždovac, Beograd

Voždovac, Autokomanda - Vojvode Stepe 2.5, 76m2 (dve terase 7m2), 5/8, EG-podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude... više

287.166€ (3 778 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 76m²
  • 5/8 spratova

Stari Grad, Skupština - Kosovska 45m2

Skupština, Stari Grad, Beograd

2.5, 45m2, PR/5, CG, klima, internet, ktv, korišćenje dovorišta Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog grada, jednosmerna je a... više

167.000€ (3 711 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Ozidana kuća na Karadjordjevom brdu

Karađorđevo brdo, Paraćin

Prodajemo uknjiženu i legalizovanu kuću sa priključkom na struju . Kuću čine velika dnevna soba sa trpezarijom,kuhinja i kupatilo, a na spratu... više

31.000€ (135 €/m²)

  • 228m²
  • .sprat

Plac 10, 65 ari, Obrenovac, Poljane – 4 400 €

Poljane, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju plac u Poljanama opština Obrenovca, ukupne površine 10,65 ari. • Plac je poljoprivredno zemljište, kategorizacije – njiva 3.klase.... više

4.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Petosoban stan NOVI SAD, 319300€

Centar, Novi Sad

Cena sa PDV-om, troiposoban stan u izgradnji u centru grada, nadomak pešačke zone. Useljenje se planira za kraj 2020. godine. Drugi sprat, terasa,... više

319.300€ (2 617 €/m²)

  • 5 soba
  • 122m²
  • 2/3 spratova

Dvosoban stan 50m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju odličan, funkcionalan dvosoban stan 50m2 u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Naselje je udaljeno samo 1km od centra grada, ima... više

96.900€ (1 938 €/m²)

  • 2 soba
  • 50m²
  • 2/4 spratova

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska, 237.17 ari

Mala Vrbica, Mladenovac, Beograd

Mladenovac, Mala Vrbica - Gajska plac, 237.17a U ponudi parcela u građevinskoj zoni koja izlazi na asfaltnu ulicu. Sastoji se iz dve parcele.... više

250.000€ 0 €/m²)

  • 0m²