Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Dvosoban stan NOVI SAD, 160000€

Novo Naselje, Novi Sad

Odlična dvosobna nekretnina,svetla, udobna, luksuzna sa divnom terasom od 20m2 u novijoj zgradi. Agencijska oznaka stana 1098759, cena stana... više

160.000€ (2 424 €/m²)

  • 2 soba
  • 66m²
  • 4/4 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 2/7 spratova

Na prodaju plac 4450m2, Palilula Donjovlaška

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju plac površine 4450m2 , uknjižen kao poljoprivredno zemljište . Plac se nalazi do same ulice na od placa 100 m nalazi se komunalna... više

69.000€ (15 €/m²)

  • 4450m²

Čukarica, Sremčica - Moštanička, 300m2

Sremčica , Čukarica, Beograd

Čukarica, Sremčica - Moštanička kuća, 300m2 (terasa 60m2), PR+I, EG/gas, telefon, podrum, pomoćni objekat, parking, plac 9a, struja, voda,... više

390.000€ (1 300 €/m²)

  • 300m²
  • Prizemlje/1 spratova

Stari grad, Terazije, Kolarčeva, Lokal, 12m2, 59000 EUR

Terazije, Beograd

Prodaja lokala u Kolarčevoj, podzemni prolaz Palata Albanija. Lokal je vlasništvo 1/1,uknjižen. U planu je sredjivanje sva tri podzemna prolaza.... više

59.000€ (4 916 €/m²)

  • 12m²

Grosnica, kuća 400 m2

Grošnica, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u sivoj gradnji od 400 m2 u Grošnici na 10 ari placa. Kuća je planirana da bude u tri etaže po 100m2, svaka etaža sa zasebnim... više

145.000€ (362 €/m²)

  • 400m²
  • Prizemlje

Novi Beograd, Blok 45 - Nehruova 70m2

Blok 45, Novi Beograd, Beograd

2.0, 70m2(terasa), 4/4, CG, interfon, internet, ktv, renoviran Novobeogradski Blok 45 se prostire pored reke Save. U bloku se nalazi sve što... više

245.000€ (3 500 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 70m²
  • 4/4 spratova

Kuća od 275m2 u centru grada u blizini Oficirskog doma

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju porodična kuća u centru Niša u neposrednoj blizini Oficirskog doma i keja! Kuća je spratna, ukupne površine 275 m2 i sastoji se od... više

330.000€ (1 200 €/m²)

  • 275m²
  • Prizemlje

2.5 stan na Bulevar Nemanjića

Medijana, Niš

Niš, Medijana - Kod Zone 3 na Bulevaru Nemanjića, prodaje se 2.5 stan, 63m2, na 8. spratu od 9 u zgradi sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika,... više

132.250€ (2 099 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 63m²
  • 8/9 spratova

Na prodaju zemljište 2100m2, Novo selo

Novo selo, Palilula, Niš

Na prodaju plac u Novom Selu, Naselje Deveti maj, površine 2100m2 tj. 21 ar. Nalazi se pored asfaltnog puta. Vodi se kao poljoprivredno zemljište.... više

42.000€ (20 €/m²)

  • 2100m²

Na prodaju tri objekta na placu površine 28 ari na odličnoj lokaciji

Centar, Ćuprija

Odličan pravilan plac na glavnoj ulici u Ćupriji, površine 28ari, tri objekta na placu čvrste gradnje. Objekat pored puta može biti iskorišćen... više

219.000€ (1 095 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Zemun, Ugrinovci, -, Zemljište, 22800ari, 1368000 EUR

Ugrinovci, Beograd

Naselje Ugrinovci, na magistralnom putu Dobanovci - Batajnica, a na 4km od petlje autoputa Beograd - Šid, zemljiste u građevinskom području... više

1.368.000€ (60 €/m²)

  • 22800m²

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza, 59m2

Cerak Vinogradi, Čukarica, Beograd

Čukarica, Cerak Vinogradi - Breza 2.0, 59m2 (terasa), 5/6, CG, lift, telefon, interfon, podrum Na prodaju svetao i funkcionalan dvosoban stan... više

193.000€ (3 271 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 59m²
  • 5/6 spratova

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

4.0, Dedinje, Heroja Milana Tepića, LUX, 275m2, 3/3, CG, terasa, lift, garaža U ponudi LUX stan na prestižnoj lokaciji. Nalazi se u novijoj,... više

1.690.000€ (6 145 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 275m²
  • 3/3 spratova

Plac, površine 494m2, Donje Vlase

Donje Vlase, Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac u Donjem Vlasu, površine 494m2. Nalazi se na izuzetno lepom mestu, u blizini druge česme i asvaltnog puta sa pogledom... više

8.500€ (17 €/m²)

  • 494m²

Prodaje se kuća 35m2 u Dugoj Poljani, sa kompletnim imanjem od oko 2ha

Duga Poljana, Gadžin Han, Gadzin Han

Prodaje se kuća starije gradnje 35m2 u Dugoj Poljani. Kuća je građena od tugli, ima priključke za struju i vodu. Kuću čine dve prostorije. Plac... više

17.000€ (485 €/m²)

  • 35m²
  • Prizemlje

PRODAJA, LOKAL NA EKSKLUZIVNOJ LOKACIJI U CENTRU GRADA

Terazije, Stari Grad, Beograd

Prodajemo uredjen poslovni prostor od 82m2 , smesten u suterenu stambeno - poslovne zgrade na izuzetnoj lokaciji – izmedju Trga republike I... više

190.000€ (2 317 €/m²)

  • 82m²

Poslovni objekat, Čačak - zgrada turizma na četiri nivoa, površine 220 m2 u

Čačak, Čačak, Čačak

Na prodaju impozantna nekretnina - poslovni prostor u Čačku, zgrada turizma na četiri nivoa (sprata), koja se nekada koristila kao hotel za... više

620.000€ (704 €/m²)

  • 880m²
  • Prizemlje