Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 10001 oglasa

Plac, Nikola Tesla

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u blizini Home Centra Vuk. Plac je velicine 417 m2, pogodan za gradnju, četvrtastog... više

30.000€ (71 €/m²)

  • 417m²

Petosoban stan NOVI SAD, 450000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1101856 - CENA 450000 + 3% agencijska provizija. Petosoban salonac u samom centru Novog Sada blizu pošte, pozorišta i Katedrale.... više

450.000€ (2 903 €/m²)

  • 5 soba
  • 155m²
  • 1/4 spratova

Useljiva spratna kuća

Tavrića obori, Jagodina

-grejanje na čvrsto gorivo i gas -Sređeno potkrovlje više

180.000€ (1 125 €/m²)

  • 160m²
  • /2 spratova

Novogradnja, niška pivara, 1.5. povrat PDV-a

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 46,30m2 . Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se od ulaznog... više

85.655€ (1 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 2/2 spratova

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Voždovac, Dušanovac - Murska 33m2

Dušanovac, Voždovac, Beograd

1.0, 33m2, 4/4, CG, lift, klima, KTV, internet, interfon Murska ulica nalazi se na Dušanovcu, paralelno sa Ustaničkom ulicom, u delu kod Opštine... više

142.000€ (4 303 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 33m²
  • 4/4 spratova

Jednoiposoban stan NOVI SAD, 77250€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene... više

77.250€ (2 575 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 30m²
  • 4/4 spratova

NA PRODAJU – PRIZEMNA KUĆA 63 m² SA PODRUMOM I GARAŽOM

Mala vaga, Kragujevac

Prodaje se prizemna kuća površine 63 m², smeštena u mirnom i porodičnom naselju Mala Vaga. Kuća je uredna, funkcionalna i odmah useljiva, pogodna... više

125.000€ (1 984 €/m²)

  • 63m²
  • .sprat

Novi Sad, Telep - Odličan poslovni objekat sa parkingom ID#8000047

Telep, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Telep. Predstavljamo novoizgrađen, samostalan, višenamenski poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje. Ovaj moderan poslovni prostor... više

3.237.200€ (1 733 €/m²)

  • 1867m²
  • Prizemlje/3 spratova

CUKARICA RUSANJ 220m2 , 4T , 225000e

Rusanj, Cukarica, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Rusanj, Beogradska 1 deo, 5.0 vertikala kuce, 220 m2 sa 4 terase, na placu od 4.92 ara, PSUT + PR + I... više

225.000€ (1 022 €/m²)

  • 220m²

Prodaja, Kuća, Vranje, Ogledna stanica

Ogledna stanica, Vranje

Projekat OGLED 2 - Vranje, novi stambeni kompleks od 11 kuća sa okućnicom - 7 kuća u nizu i 4 samostalne. Izgradnja po sistemu „KLJUČ U RUKE“... više

109.000€ (703 €/m²)

  • 155m²
  • .sprat

Četvorosoban stan NOVI SAD, 430000€

Grbavica, Novi Sad

Agencijska oznaka-1100529 CENA 430.000e + 3% agencijska provizija. Na prodaju uknjižen četvorosoban KOMPLETNO RENOVIRAN I OPREMLJEN LUX penthouse... više

430.000€ (3 524 €/m²)

  • 4 soba
  • 122m²
  • 7/8 spratova

Plac u Prvoj Kutini, 1045 m2

Prva Kutina, Niška banja, Niš

Na prodaju plac u Prvoj Kutini, 1045 m2. Nalazi se na uzvišici sa prelepim pogledom i izlazi na asfaltiranu ulicu. Na placu se nalazi započeti... više

15.000€ (14 €/m²)

  • 1045m²

Kuća 197 m² u Miloševu, Jagodina

Miloševo, Okolina, Jagodina

Na prodaju kuća u Miloševu, u centru sela, pored magistrale. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini glavnog saobraćajnog pravca, što joj... više

98.500€ (500 €/m²)

  • 197m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dvosoban stan NOVI SAD, 240000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka -1096580- CENA 240.000 + 3% AGENCIJSKA PROVIZIJA- Uknjižen dvosoban stan u centru Novog Sada, u delu poznatijem kao Stari... više

240.000€ (4 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 60m²
  • 1/4 spratova

NOVI SAD DETELINARA 142m2 , 349000e

Detelinara, Novi Sad, Novi Sad

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! OPREMLJEN RESTORAN! Novi Sad, Detelinara, Janka Veselinovica, 2.0 lokal od 142 m2, PR i I od IV sprata,... više

349.000€ (2 457 €/m²)

  • 142m²

BARAJEVO TREBEZ 393m2 , 2T , 450000e

Trebez, Barajevo, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Barajevo, Trebez, Izvorska, 6.0 kuca od 393 m2 sa 2 terase, na 10 ari placa, uradjena konverzija zemljista,... više

450.000€ (1 145 €/m²)

  • 393m²

Zemljište u GučI 2,8 hektara

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju zemljište u Guči od 2,8 hektara . Zemljište se nalazi u brdu iznad Guče. Šumsko zemljište je 2601m2, a ostalo je poljoprivredno... više

9.000€ (0 €/m²)

  • 28775m²