Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9958 oglasa

Vikend kuća, naselje Đuriselo - 45 m2 stambeni i 45 m2 podrumski deo, plac 18

Kragujevac, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u Kragujevcu, naselje Đuriselo, površina stambenog dela 45 m2 i 45 m2 podrumski deo, na placu površine 1800 m2. Kuća se sastoji... više

38.200€ (848 €/m²)

  • 45m²
  • Prizemlje

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora, 39m2

Zova, Okolina, Zlatibor

Zlatibor, Bele vode - Crnog bora 2.0, 39m2, PR/3, norveški radijatori, interfon, podrum, parking, bazen U ponudi odličan dvosoban stan u mirnom... više

68.500€ (1 756 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 39m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac uz glavni put/Ribare

Ribare, Okolina, Jagodina

* u blizini se nalaze nove kuće *postoji mogućnost gradnje *moguć priključak na struju, vodu... više

105.000€ (10 €/m²)

  • 9936m²

Plac pogodan za gradnju, Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Plac za gradnju, izdvojen od gradske vreve i vrelog asvalta. Pogodan za gradnju i uzivanje. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 1477 m2, kod Industrijske zone prema Medoševcu

Ledena stena, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište na Ledenoj steni prema Nišavi. Površine 1477 m2. Parcela je pravougaonog oblika na ravnom zemljištu. Uknjižena,... više

11.000€ (7 €/m²)

  • 1477m²

Porodična kuća u Sokobanji 231m2

Soko banja, Soko Banja, Sokobanja

Prodaje se porodična kuća u Sokobanji na odličnoj lokaciji, kako za život, tako i za izdavanje, strukture prizemlje, sprat i potkrovlje, površine... više

150.000€ (649 €/m²)

  • 231m²
  • Prizemlje

Novogradnja u blizini Rode, 3.5, 64.31 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 64.31 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

141.500€ (2 210 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 2/4 spratova

Vikendica na Kopaoniku, 96m2

Jasle, Kopaonik, Kopaonik

Na prodaju vikendica na Kopaoniku. Nalazi se u prelepom šumovitom okruženju, izolovana od buke, 50-ak metara udaljena od glavnog puta, na placu... više

154.700€ (1 611 €/m²)

  • 96m²
  • Prizemlje

Zemljište u GučI 2,8 hektara

Guča, Guča, Lučani

Na prodaju zemljište u Guči od 2,8 hektara . Zemljište se nalazi u brdu iznad Guče. Šumsko zemljište je 2601m2, a ostalo je poljoprivredno... više

9.000€ (0 €/m²)

  • 28775m²

Plac u Niškoj Banji, Železnička ulica, pored asvalta, 3.669 m2

Niška banja, Niška banja, Niš

Na prodaju plac - gradsko građevinsko zemljište, za poslovnu namenu, pravougaonog oblika ukupne površine 3.669 m2 sa izlaskom... više

68.600€ (18 €/m²)

  • 3669m²

Stari grad, Kalemegdan - Cara Uroša 239m2

Kalemegdan, Stari Grad, Beograd

8.5, 239m2, 1/4, salonac, duplex, cg i eg podno grejanje, interfon, internet, ktv, video nadzor, podrum Ulica Cara Uroša se nalazi u najstrožem... više

950.000€ (3 974 €/m²)

  • 9.0 soba
  • 239m²
  • 1/4 spratova

Četvorosoban stan NOVI SAD, 401700€

Centar, Novi Sad

Agencijksa oznaka 1083542. UKNJIŽEN četvorosoban SALONSKI stan u centru grada - stari grad u blizini veća i keja. U pitanju je nova gradnja... više

401.700€ (3 043 €/m²)

  • 4 soba
  • 132m²
  • 2/4 spratova

Na prodaju lokal u centru Ćuprije – idealan za vaš biznis!

Centar, Ćuprija

Prodajemo funkcionalan poslovni prostor u samom centru Ćuprije, na atraktivnoj lokaciji! Lokal ima ukupnu površinu od 66 m² i sastoji se od:... više

65.000€ (984 €/m²)

  • 66m²
  • Prizemlje

Parcela uz put/Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. više

45.000€ (11 €/m²)

  • 3972m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište 35, 55 ari – blizina auto-puta

Krajić, Ćuprija

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 35,55 ara u neposrednoj blizini auto-puta. ✅ Odlična lokacija ✅ Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju... više

4.260€ 0 €/m²)

  • 0m²

NA PRODAJU – POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE

Voljavče, Okolina, Jagodina

Na prodaju njiva (poljoprivredno zemljište) površine 4,20 ara, u selu Voljavče, opština Jagodina. Pogodno za obradu zemljišta i druge poljoprivredne... više

1.150€ 0 €/m²)

  • 0m²

Mirijevo, stan sa garažom, lux ID#1491

Mirijevo, Zvezdara, Beograd

Na prodaju moderan stan u Mirijevu. Funkcionalan stan u izgradnji se nalazi na II soartu, na odličnoj lokaciji u blizini javnog prevoza, prodavnica,... više

120.000€ (2 926 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 2/3 spratova

Šestosobna kuća VRDNIK, 228800€

Centar, Vrdnik

više

228.800€ (1 285 €/m²)

  • 178m²