Prodaja, naselje kovin

Pronađeno 9967 oglasa

Plac 59 ari, Obrenovac, Konatice – 26 500€

Konatice, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac ukupne površine 59 ari u Konaticama, opština Obrenovac, približnih dimenzija 77x77m. • Plac se nalazi u prelepom... više

26.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Pančevo - Centar, 12.05a

Centar, Pančevo

Pančevo - Centar plac, 12.05a Na prodaju plac namenjen za izgradnju stambeno-poslovnog objekta, smešten u samom centru Pančeva, u neposrednoj... više

1.500.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zaovinsko jezero-Tara, 80m2, plac 121 ar

Mokra gora, Tara, Užice

Na prodaju razrađeno seosko domaćinstvo na Zaovinskom jezeru -Tara. U nacionalnom parku Tara na 1.100 m nadmorske visine, plac 121 ar, sa izlazom... više

600.000€ (7 500 €/m²)

  • 80m²
  • .sprat

Kragujevac, stan na trećem spratu u ekskluzivnoj zoni 61,42 m2, u izgradnji

Centar, Kragujevac, Kragujevac

U ekskluzivnoj zoni, nadomak samog, strogog, centra grada, na prodaju stan u izgradnji površine 61,42 m2. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade... više

135.125€ (2 215 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 61m²
  • 3.sprat

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Trosoban stan NOVI SAD, 232000€

Novo Naselje - JugoviĆevo, Novi Sad

Agencijska oznaka-1101571 CENA 232.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se veliki trosoban stan na Novom Naselju-Jugovićevo. Stan se sastoji... više

232.000€ (2 367 €/m²)

  • 3 soba
  • 98m²
  • 3/4 spratova

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn, 43m2

Blok 72, Novi Beograd, Beograd

Novi Beograd, Blok 72 - Mileve Marić Ajnštajn 1.5, 43m2 (lođa 2m2), 5/6, CG, lift Prodaje se odličan jednoiposoban stan u bloku 72. Stan je... više

173.000€ (4 023 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 43m²
  • 5/6 spratova

NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2

Dobanovci, Surčin, Beograd

Prodaje se NOV poslovno- magacinski objekat od 7800 m2 u Dobanovcima. Objekat ima 6900m2 magacinskog prostora i 900m2 poslovnog prostora na... više

7.800.000€ (1 000 €/m²)

  • 7800m²
  • Prizemlje

Ledine, Vojvođanska, 52 m2, lux, hitno, ekstra povoljno ID#1617

Ledine, Surčin, Beograd

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,111000 eur ,lux,specijalna ponuda Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, novogradnjai-na izuzetnoj... više

111.000€ (2 134 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 52m²
  • Visoko prizemlje/2 spratova

Voždovac, Kumodraž - Daljska 20 ara

Kumodraž , Voždovac, Beograd

Plac, 20a, voda i struja, uknjižen Kumodraž je poznati deo opštine Voždovac, nalazi se između Jajinaca i Velikog Mokrog Luga. U prilici smo... više

200.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

U ponudi porodična kuća sa imanjem u Erdeču

Erdeč, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u naselju Erdeč sa imanjem. U osnovi 112m2 stambenog prostora sa pomoćnim objektima na 1668 m2 placa i još 15943m2 zemljišta..... više

100.000€ (892 €/m²)

  • 112m²
  • Prizemlje

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva, 101m2

Ekonomski fakultet, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Ekonomski fakultet - Karađorđeva 5.0, 101m2, 1/5, TA, lift, interfon, parking Stambeno-poslovna zgrada pod zaštitom spomenika... više

349.800€ (3 463 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 101m²
  • 1/5 spratova

Trosoban stan NOVI SAD, 190000€

Liman 1, Novi Sad

Agencijska oznaka-1102631 CENA 190.000e + 3% agencijska provizija. Prodaje se uknjižen trosoban stan na Limanu 1, u neposrednoj blizini fakulteta,... više

190.000€ (2 968 €/m²)

  • 3 soba
  • 64m²
  • 9/10 spratova

Poljoprivredno zemljište, voćnjak u rodu u Malom Krčmaru kod Rače - ukupna

Centar, Rača, Rača

Na prodaju poljoprivredno zemljište, celina koju čine četiri parcele, njive 4.klase na kojima je podignut voćnjak, zasad šljiva, koje su u rodu.... više

36.000€ (1 €/m²)

  • 28437m²

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića, 108m2

Činovnička kolonija, Voždovac, Beograd

Voždovac, Činovnička kolonija – Koste Jovanovića 4.5, 108m2 (dve terase 13m2), 1/1, TA Prodaje se odličan, četvoroiposoban stan, četvorostrano... više

360.000€ (3 333 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 108m²
  • 1/1 spratova

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

PRODAJA, 2.0 STAN U PARISKIM KOMUNAMA, NOVI BEOGRAD

Novi Beograd, Novi Beograd, Beograd

Prodaje se sredjen dvosoban stan, lako adaptibilan u trosoban, na Novom Beogradu, na prvom spratu novije i uredno odrzavane zgrade u parkovskom... više

187.000€ (3 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1.sprat