Prodaja, mesto nis, opstina pantelej, naselje durlan

Pronađeno 254 oglasa

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 40.43m2, prizemlje

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DIS-a. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

72.774€ (1 819 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac Donji Matejevac I, 2273 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac u Vrbnici - KO Donji Matejevac I. Plac je površine 2273m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Udaljen od asvaltnog... više

10.000€ (4 €/m²)

  • 2273m²

Novogradnja u blizini OŠ "Mika Antić", 1.5, 45 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju jednoiposoban stan u novogradnji P+VP+2,u blizini OŠ "Mika Antić, 45 m2. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,... više

76.500€ (1 700 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • 2/3 spratova

Na prodaju kuća 350 m2 u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju kuća 350 m2 na lepo uređenom placu od 10 ari u Gornjem Matejevcu. Kuća se sastoji od prizemlja koje je kompletno, luksuzno opremljeno,... više

350.000€ (1 000 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Na prodaju plac na Viniku 1411m2, 10m od asfaltnog puta

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac na Viniku površine 1411m2. Plac je udaljen od asfaltnog puta 10m. Plac je pravougaonog oblika. Gradsko gradjevinsko zemljište,... više

72.500€ (51 €/m²)

  • 1411m²

Stan u Panteleju 75m2

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju stan na Panteleju od 75m2. Nalazi se na visokom prizemlju. Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom. Stan se... više

131.500€ (1 753 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 75m²
  • 1.sprat

Plac, Vinik 2410 m2

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju lep plac na Viniku sa desne strane iz pravca Niša sa prelepim pogledom na grad. Na placu je predviđena izgradnja poslovnih objekata... više

210.000€ (87 €/m²)

  • 2410m²

Novogradnja, Donja Vrežina

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u stambenom objektu PR+3, u Donjoj Vrežini u blizini Lidla i Disa. Stan je projektovane površine 46.63m2,... više

74.608€ (1 621 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • Prizemlje/3 spratova

Plac 2944m2, Pantelej

Pantelej(Niš), Pantelej, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište. Idealan za one koji žele da pobegnu od gradske gužve, na samo par kilometara od grada.... više

180.000€ (61 €/m²)

  • 2944m²

Plac za gradnju, Donja Vrežina, 592 m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju - gradsko građevinsko zemljište koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 592 m2. Nalazi se... više

26.000€ (43 €/m²)

  • 592m²

Plac za gradnju u Donjem Matejevcu, 723 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju plac za gradnju u Donjem Matejevcu, na dobroj lokaciji, blizu komunalnih priključaka. Plac je odličnih dimenzija, sa... više

21.000€ (29 €/m²)

  • 723m²

Plac u Gornjem Matejevcu

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u Gornjem Matejevcu, na odličnoj lokaciji pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi kuća površine 50m2, sa priključkom za struju... više

21.000€ (65 €/m²)

  • 320m²

Plac u Donjoj Vrežini

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju plac u u Donjoj Vrežini površine 3515m2. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Privatna svojina 1/1. Ovo je samo deo naše ponude,... više

100.000€ (28 €/m²)

  • 3515m²

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 1.810 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju. Uknjižen,... više

20.000€ (11 €/m²)

  • 1810m²

Plac, voćnjak, kod Gornjeg Matejevca, 995 m2

Gornji Matejevac, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište - voćnjak, veoma blizu Gornjeg Matejevca, na ravnom terenu, u lepom, prirodnom okruženju.... više

10.000€ (10 €/m²)

  • 995m²

Gradsko gradjevinsko zemljište, 944m2, Podvinik

Podvinik, Pantelej, Niš

Na prodaju deo parcele, gradsko gradjevinsko zemljište površine 944m2, na odličnoj lokaciji za gradnju porodične kuće ili vikendice. Plac je... više

30.000€ (31 €/m²)

  • 944m²

Plac, na putu za s. Kamenica, 1502 m2!

Vinik, Pantelej, Niš

Na prodaju plac, površine 1502 m2, na putu za s.Kamenica, Od asfaltnog puta udaljen oko 500 m. Do placa ide katastarski put. Plac je uknjižen... više

10.500€ (6 €/m²)

  • 1502m²

Poljoprivredno zemljište, s kamenica, 5228 m2!

Kamenica, Pantelej, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište u s Kamenica, Niš. Površina parcele je 52 ara. Odlična investicija više

31.000€ (5 €/m²)

  • 5228m²