Prodaja, agencija heroldo nekretnine 69

Pronađeno 1256 oglasa

Prodaja, Kuća, Bujanovac

Bujanovac

Na prodaju kuća i selu Biljača, opština Bujanovac. Kuća u osnovi ima 93m2, u gabaritu 177m2. Sastoji se od dva sprata. Nalazi se na placu površine... više

33.000€ (186 €/m²)

  • 177m²
  • .sprat

PRILIKA KOJA SE NE PROPUŠTA! Kuća na ODLIČNOJ lokaciji – idealna za stanov

Tavrića obori, Jagodina

Na prodaju funkcionalna porodična kuća u mirnom i porodičnom kraju, a opet na svega nekoliko koraka od urbanog centra! Lokacija nudi savršen... više

95.000€ (475 €/m²)

  • 200m²
  • /1 spratova

Novo porodično naselje u izgradnji na najboljoj lokaciji u centru Jagodine

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE NA 24 MESEČNIH RATA UZ UČEŠĆE OD 50% !!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu prazničnu ponudu da kupite stan po sniženoj... više

123.210€ (1 502 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • Prizemlje/5 spratova

Plac za gradnju poslovnog objekta ili hale

Rakitovski put, Jagodina

Potrebno Vam je veće zemljište za izgradnju hale ili poslovnog prostora? Upravo smo u ponudi dobili ovaj savršen plac, površine 29,02a. Plac... više

132.600€ (4 735 €/m²)

  • 28m²

Prelepa potpuno opremljena prizemna kuća sa garažom u centralnom delu Batoči

Širi centar, Batočina

Jedinstvena ponuda! Manja racionalna kuća prizemna kuća u širem centru Batočini. sa garažom i ostavom. Modernog dizajna , potpuno nova renovirana.... više

73.000€ (890 €/m²)

  • 82m²
  • Prizemlje

Na prodaju kompletno nameštena kuća u Ćupriji

Novo naselje, Ćuprija

Prodajemo prostranu kuću od 300 kvadratnih metara na mirnoj lokaciji u Ćupriji. Ova elegantna kuća prostire se na 4.02 ari placa, pružajući... više

180.000€ (600 €/m²)

  • 300m²
  • .sprat

Kuća sa pomoćnim objektima

Kočino selo, Okolina, Jagodina

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji.... više

40.000€ (439 €/m²)

  • 91m²
  • /1 spratova

Trosoban stan u blizini Akva parka

Širi centar, Jagodina

Prelep,komforan stan koji se sastoji od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,toaleta, terase,ostave... više

90.000€ (1 267 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 71m²
  • 5/6 spratova

Stambeno - poslovni prostor u centru Jagodine

Centar, Jagodina

Na prizemlju se nalazi lokal površine 75m2 koji je idealan za sve vrste prodajne delatnosti kao i ordinacije i salone lepote i frizerske salone... više

170.000€ (1 103 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

22.638€ (1 257 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Nezavršena kuća na 3 nivoa

Centar, Jagodina

Obezbeđena video nadzorom Garaža 16m2 više

550.000€ (1 375 €/m²)

  • 400m²
  • /3 spratova

Na prodaju nezavršena kuća

Gloždak, Paraćin

Kuća u mirnom delu Gloždaka ,sa ulaganjima! više

40.000€ (240 €/m²)

  • 166m²
  • Prizemlje/3 spratova

Kompletno seosko domaćinstvo

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Prodaje se kompletno seosko domaćinstvo, nedaleko od centra Dragocveta. U pitanju su dve kuće. Glavna kuća je površine 200m2, spratnosti prizemlje... više

87.000€ (435 €/m²)

  • 200m²
  • Prizemlje/1 spratova

Centar, Jagodina

22.197€ (1 233 €/m²)

  • 18m²
  • .sprat

Građevinsko zemljište/Vinorački put

Vinorački put, Jagodina

*ima prilaz placu sa puta više

40.025€ (10 €/m²)

  • 3886m²

Poljoprivredno zemljište Ko Stubica

Stubica, Okolina, Paraćin

Dve zasebne katastarske parcele čine celinu od 60.5a! Njive se nalaze u delu ka Batincu. Moguća korekcija cene više

3.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

91.300€ (1 472 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Odlicna kuca sa placem u mirnom kraju

Voljavče, Okolina, Jagodina

Kuća u mirnom delu Jagodine, na periferiji grada. Prizemlje sređeno, od prostorija dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom, letnja... više

115.000€ (460 €/m²)

  • 250m²
  • Prizemlje/1 spratova