Za upit Obrenovac pronađeno 293 oglasa

Poslovni prostor, 32m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1592

Rvati, Obrenovac, Beograd

Prodaja modernog višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog... više

60.000€ (1 875 €/m²)

  • 32m²
  • Prizemlje/4 spratova

Dvoiposoban stan u izgradnji 60 m2, PK, Obrenovac (CENTAR) - 118.425€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj... više

118.425€ (1 973 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 60m²
  • Potkrovlje.sprat

Poslovni prostor 29m2, LUX novogradnja, plus PDV ID#1593

Rvati, Obrenovac, Beograd

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog... više

54.400€ (1 875 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/4 spratova

Lokal 58 m², VPR, Obrenovac – 116 000 € (CENA SA PDV-om)

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju lokal površine 58 m², koji se nalazi na visokom prizemlju stambeno – poslovne zgrade u Obrenovcu. Struktura: Sastoji se od jedne... više

116.000€ (2 000 €/m²)

  • 58m²
  • .sprat

EKSLUZIVNO! Prodaja stanova u novogradnji - širi centar Obrenovca! - 1.800€/

Rvati, Obrenovac, Beograd

Na prodaju moderni i funkcionalni stanovi površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u širem centru... više

1.800€ (45 €/m²)

  • soba
  • 40m²
  • .sprat

Dvosoban stan 44.26m², III sprat, Obrenovac (CENTAR) - 88.520€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Dom koji pričа priču – čekа vas u novogradnji Ne kupujete samo kvadrate – kupujete jutra na terasi, večeri u dnevnom boravku, mir u svom domu.... više

88.520€ (2 011 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 3.sprat

Jednoiposoban stan 50m², I sprat, Obrenovac - 92.500€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan jednoiposoban stan površine 50m² koji se nalazi na I spratu stambene zgrade u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog... više

92.500€ (1 850 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 50m²
  • 1/3 spratova

Kuća 182m², 9 ari placa, IZUZETNA LOKACIJA, Barič, Obrenovac - 150.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Na placu se nalazi stambena kuća sa garažom i letnjom kuhinjom, ukupne površine 182 m². Objekat je u procesu legalizacije. U prizemlju se nalaze... više

150.000€ (824 €/m²)

  • 182m²
  • .sprat

Građevinski plac 19 ari sa starim objektom 57 m2 + 1 ha poljoprivrednog zemlji

Zvečka, Obrenovac, Beograd

Na prodaju građevinsko zemljište površine 19 ari u mestu Zvečka kod Obrenovca, sa starim upisanim objektom (kućom) od 57m2. Uz plac se prodaje... više

37.000€ (649 €/m²)

  • 57m²

Plac 12 ari, Obrenovac, Draževac - 18.000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac u Draževcu, opština Obrenovca, ukupne površine 12,37 ari. Plac je u gradjevinskom rejonu, kategorizacije – voćnjak 2.klase.... više

18.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvosoban stan od 53.01m², PK | Obrenovac (CENTAR) – 106.020€ + PDV

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Vaš novi dom Na prodaju je dvosoban stan površine 53.01m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u atraktivnom delu grada. Stan se odlikuje funkcionalnim... više

106.020€ (2 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • Potkrovlje.sprat

Kuća 59m2, 3 ara placa, Barič - 75.000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Novosagradjena kuća 59m2 projektovane površine, 51m2 korisne površine, sa tri ara placa, u centru Bariča, odmah useljiva. Kuća se sastoji od... više

75.000€ (1 271 €/m²)

  • 59m²
  • .sprat