Za upit Obrenovac pronađeno 293 oglasa

Raj na Savi - kuća 178 m², 10 ari, Obrenovac, Skela – 150 000 €

Skela, Obrenovac, Beograd

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje... više

150.000€ (842 €/m²)

  • 178m²
  • .sprat

PRODAJA / ZAMENA – Dvoetažni stan 99 m², III sprat, Topolice, Obrenovac –

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu... više

152.000€ (1 535 €/m²)

  • soba
  • 99m²
  • 3/3 spratova

Građevinsko zemljište 48 ari, Mala Moštanica, Obrenovac – 120 000€

Mala Moštanica, Obrenovac, Beograd

Na prodaju plac površine 48 ari, smešten na lepom i mirnom mestu. Dimenzije placa su približno 66 x 72 metra. Na oko 2 km, nalaze se pošta,... više

120.000€ (24 €/m²)

  • 4816m²

Jednoiposoban stan u novogradnji 40.63m², I sprat, Obrenovac, CENTAR - 81.260m

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 40.63m² u kvalitetnoj novogradnji. Stanovi su dostupni od prvog sprata do potkrovlja, sa funkcionalnim... više

81.260€ (2 031 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 40m²
  • 1.sprat

Građevinski plac 16 ari, Obrenovac, Rojkovac – 64 000 €

Rvati, Obrenovac, Beograd

• Na prodaju građevinski plac površine 15,69 ari u Rojkovcu. • Plac se nalazi na mirnom mestu, mogućnost priključka na kompletnu infrastrukturu:... više

64.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 115 m², 3 ara, Obrenovac, Gaj 2 - 160.000e

Rvati, Obrenovac, Beograd

- Na prodaju tipska dvoetažna kuća u naselju Gaj 2, opština Obrenovac smeštena na placu ukupne površine 3 ara. - Na prvoj etaži je ulazni hodnik,... više

160.000€ (1 391 €/m²)

  • 115m²
  • Prizemlje/2 spratova

Plac 46 ari, Drazevac, Obrenovac, 46000€

Draževac, Obrenovac, Beograd

Opis Na prodaju građevinski plac površine 46.24 ara u Draževcu, opština Obrenovac. Plac se nalazi na mirnom mestu, do asfaltnog puta, ima... više

46.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Trosoban stan 68 m2, I sprat, Obrenovac – centar 115.000e

Obrenovac, Beograd

Na prodaju trosoban stan ukupne površine 68 m2, I sprat, koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji u centru Obrenovca. Sastoji se od ulaznog hodnika,... više

115.000€ (1 691 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 68m²
  • 1/3 spratova

NOVOGRADNJA! Dvosoban stan 77.69m², I sprat, CENA 1550€/m² sa PDV-om - 120.

Rvati, Obrenovac, Beograd

Zadovoljstvo nam je da imamo priliku da vam ponudimo stanove u novogradnji, površine od 62m2-77m2, u odnosu na vaše potrebe i želje. Stan od... više

120.420€ (1 563 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 77m²
  • 1.sprat

Plac Draževac, Baljevački put, 15 ari

Draževac, Obrenovac, Beograd

U Draževcu na Baljevačkom putu prodaj se plac od 15 ari sa započetom kućom, temelj i podrum uređeni. Plac je pod blagim padom. Na plac se ulazi... više

25.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća 382 m2, 20 ari, Obrenovac, Draževac – 140.000e (NAMEŠTENA)

Draževac, Obrenovac, Beograd

Na prodaju prelepa stambena kuća sve ukupne površine 382 m2 sa 20 ari placa u Draževcu – opština Obrenovac. Nalazi se u veoma lepom i mirnom... više

140.000€ (366 €/m²)

  • 382m²
  • /3 spratova

Plac 58 ari, Obrenovac, Barič - 58 000€

Barič, Obrenovac, Beograd

Prodaje se poljoprivredno zemljište u građevinskom reonu u Bariču. Smešten je na lepom i mirnom mestu sa blagim nagibom. Prilaz je sa asfaltnog... više

58.000€ 0 €/m²)

  • 0m²