Za upit novogradnja Beograd pronađeno 610 oglasa

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, IV sprat, 84.92m² - 140.118€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se dvoiposoban stan površine 84.92m², u kvalitetnoj novogradnji koja je trenutno u fazi izgradnje. Stan se nalazi na idealnoj lokaciji,... više

140.118€ (1 668 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 84m²
  • 4/4 spratova

LEKINO BRDO, VOZDOVAC, PETOSOBAN STAN

Lekino Brdo, Vozdovac, Beograd

Prodajemo, u novogradnji iz 2018.godine izuzetno luksuzan, petosoban stan na trecem spratu od ukupno cetiri, u zgradi sa liftom. Stan je sam... više

518.000€ (3 500 €/m²)

  • 5 soba
  • 148m²
  • 3.sprat

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička, 319m2, BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA!

Kalenić, Vračar, Beograd

Vračar, Kalenić pijaca - Loznička 4.0, 319m2 (dvorište 76m2 i atrijum 66m2), CG, lift, PR/6 Sjajna prilika! Nudimo vam luksuzan stan sa dvorištem... više

1.000.000€ (3 134 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 319m²
  • Prizemlje/6 spratova

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa, 53m2

Banovo Brdo, Čukarica, Beograd

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 2.0, 53m2 (terasa 3m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan dvosoban stan u kvalitetnoj novogradnji... više

186.760€ (3 523 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 3/4 spratova

Prodaja modernog trosobnog stana u zgradi Lastavice – Novi Beograd, potpuno n

Blok 67a, Novi Beograd, Beograd

Na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u poznatoj zgradi Lastavice, prodaje se potpuno nov, moderno opremljen stan na 4. spratu kvalitetne... više

379.000€ (4 621 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 82m²
  • 4/9 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 220kvm+1,2a ID#24913

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2,5ara (osećaj privatne kuće), šestosoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

950.000€ (4 318 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 220m²
  • Prizemlje/1 spratova

Dedinje – Velisava Vulovića 180kvm+ 2a ID#24931

Dedinje (25.maj), Savski Venac, Beograd

Odličan lux stan u novogradnji u rezidencijalnom delu sa svojim dvorištem od 2ara (osećaj privatne kuće), četvoroiposoban po strukturi, na prizemlju/I.... više

900.000€ (5 000 €/m²)

  • 4.5 soba
  • 180m²
  • Prizemlje/1 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 54m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove... više

172.730€ (3 198 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 54m²
  • 3/5 spratova

Zvezdara - Učiteljsko naselje, 45m2

Učiteljsko Naselje, Zvezdara, Beograd

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 45m2, PR/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih... više

144.270€ (3 206 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 45m²
  • Prizemlje/5 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 229m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 7.0, 229m2 (lođa 9m2), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža U samom srcu Donjeg Dorćola, na... više

710.000€ (3 100 €/m²)

  • 7.0 soba
  • 229m²
  • Prizemlje/7 spratova

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića, 105m2

Ćukovac , Zemun, Beograd

Zemun, Ćukovac - Vasilija Vasilijevića 4.0, 105m2, terasa, 1/1, EG/podno, inverter klime, ostava, parking U ponudi komforan četvorosoban stan,... više

285.000€ (2 714 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 105m²
  • 1/1 spratova

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša, 224m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

Stari grad, Dorćol - Cara Uroša 6.0, 224m2 (dve lođe), PR+1/7, CG, lift, telefon, interfon, parking, garaža, dvorište 45m2 U samom srcu Donjeg... više

765.000€ (3 415 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 224m²
  • Prizemlje/7 spratova