Za upit Novi Sad stanova Veternik pronađeno 41 oglasa

Dvoiposoban stan 59, 61m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 131.142€

Veternik, Novi Sad

Zadovoljstvo nam je što smo u prilici da ponudimo stanove u novogradnji koji se prostiru u sklopu savremenog stambenog kompleksa, osmišljen... više

131.142€ (2 222 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Trosoban stan 59.35m2, I sprat - Novi ritam Novog Sada - 130.570€

Veternik, Novi Sad

130.570€ (2 213 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1.sprat

Trosoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Povoljna trosobna nekretnina. Agencijska oznaka stana 1102361. Cena stana 135.000eu + 3% agencijske provizije. Stan je uknjižen na 51 m2, ali... više

135.000€ (2 454 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • Prizemlje/3 spratova

Troiposoban stan NOVI SAD, 135000€

VeterniČka Rampa, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1099791 - CENA je sa agencijskom provizijom od 3%. Troiposoban stan na Veterničkoj rampi, kod Okretnice. Sastoji se iz... više

135.000€ (2 045 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 66m²
  • 2/3 spratova

Novi Sad, Grbavica, , 3.0, 81m2, 175000EUR

Grbavica, Novi Sad

Agencijski ID: 116019, V/V, dupleks, lift, terasa, uknjizen, parking. AKCIJA! SPUSTENA CENA!Prodaje se odlican trosoban 81m2 dupleks stan na... više

175.000€ (2 160 €/m²)

  • 3 soba
  • 81m²
  • 5/5 spratova