Pasi poljana, Palilula, Niš
Na prodaju plac u Pasi Poljani u blizini novog groblja na glavnom putu za Doljevac , površine 1137 m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac... više
47.000€ (41 €/m²)
Niška banja, Niška banja, Niš
Na prodaju plac u naselju Nikola Tesla u neposrednoj blizini fabrike aluminijumskuh profila Nisal. Plac se vodi kao gradsko... više
68.000€ (30 €/m²)
Novo selo, Palilula, Niš
Na prodaju plac u Radnoj zoni Donje Međurovo kod postojećih fabrika.Plac se sastoji iz dve parcele pravougaonog oblika ( 25... više
143.500€ (35 €/m²)
Ledena stena, Palilula, Niš
Na prodaju plac na putu za selo Bubanj površine 4106m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac izlazi na asfaltni put, ulazni front 16m, dužina... više
211.500€ (51 €/m²)
Donje Medjurovo, Palilula, Niš
Na prodaju plac u industrijskoj zoni Donje Međurovo. Ukupna površina placa je 2511m2, gradsko građevinsko zemljište. Nalazi se pored glavnog... više
52.000€ (20 €/m²)
Popovac, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac u Popovcu, 58 ari. Plac je građevinsko zemljište i nalazi se na asfaltiranoj ulici sa mogućnošću priključka na struju, vodu... više
90.000€ (15 €/m²)
Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš
Na prodaju veliki plac za gradnju u industrijskoj zoni u neposrednoj blizini naselja Milka Protić. Uknjižena površina placa je 58093m2 i ima... više
3.776.000€ (64 €/m²)
Ledena stena, Palilula, Niš
Na prodaju plac gradsko građevinsko zemljište, pravougaonog oblika na ravnom zemljištu na Ledenoj steni prema Nišavi. Prodaje se 1635 m2, udeo... više
16.000€ (9 €/m²)
Gornja Toponica, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac u Gornjoj Toponici. Plac je površine 5592m2 i pruža odlične mogućnosti za gradnju. Plac je poljoprivredno zemiljište, ali se... više
39.100€ (6 €/m²)
Donja Toponica, Crveni krst, Niš
Na prodaju plac u Donjoj Toponici, površine 5521m2. Plac je zemiljište u građevinskom području. Uknjižen, čisto vlasništvo. Ovo je samo deo... više
28.600€ (5 €/m²)
Donja Toponica, Crveni krst, Niš
Na prodaju lep plac za gradnju u blizini vikend naselja na putu iz Mezgraje ka Donjoj Toponici. Odlična lokacija za porodično stanovanje... više
14.500€ (19 €/m²)
Gabrovačka reka, Palilula, Niš
Na prodaju građevinsko zemljište u Gabrovačkoj reci, u blizini restorana Žirado. Plac je površine 2709 m2 i sastoji se od dve parcele. Nalazi... više
55.000€ (20 €/m²)