Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Odlična novogradnja - Minovo naselje, iznad Lidla, stan 69.21m2

Donja Vrežina, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u izgradnji u naselju Donja Vrežina iznad Lidla i DISa. U blizini su OŠ Mika Antić, Durlanska pijaca, razni marketi, autobusko... više

124.578€ (1 805 €/m²)

  • 3 soba
  • 69m²
  • 3/3 spratova

Vikendica, Donji Matejevac, 24 m2

Donji Matejevac 1, Pantelej, Niš

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna... više

19.000€ (791 €/m²)

  • 24m²
  • Prizemlje

Kuća sa placem Gornje Međurovo

Gornje Medjurovo, Palilula, Niš

Na prodaju kuća novije gradnje u Gornjem Međurovu. Kuća se nalazi na placu od 24 ara. Idealna investicija za one koji žele da pobegnu od gradske... više

162.000€ (595 €/m²)

  • 272m²
  • Prizemlje

Novogradnja 2.5, 59 m2, Mokranjčeva

Mokranjčeva, Palilula, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u Mokranjčevoj, spratnosti Po+P+4, projektovane površine 59 m2. Nalazi se na prvom spratu zgrade sa liftom i... više

112.100€ (1 900 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 59m²
  • 1/4 spratova

3.0, Durlan

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju veliki trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Durlanske pijace,... više

144.200€ (1 567 €/m²)

  • 3 soba
  • 92m²
  • 1.sprat

Novogradnja u blizini Rode, 4.5, 115 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju stan u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 115 Mm2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za porodični život... više

253.000€ (2 200 €/m²)

  • 4 soba
  • 115m²
  • 2/4 spratova

Dvosoban stan 64m2, kod Pravnog fakulteta

Pravni fakultet, Medijana, Niš

Na prodaju dvosoban stan 64m2, trenutno u funkciji dvoiposobnog stana u blizini Pravnog fakulteta. Stan se nalazi na trećem spratu starogradnje,... više

114.500€ (1 789 €/m²)

  • 2 soba
  • 64m²
  • 3/5 spratova

Garaža, 11m2, Dom zdravlja

Dom zdravlja, Medijana, Niš

Prodaje se garažno mesto u blizini Doma zdravlja. Uknjižene površine 11m2. Nalazi se u podzemnoj garaži, u sklopu novije stambeno poslovne zgrade.... više

23.000€ (2 090 €/m²)

  • 11m²
  • Prizemlje

14ha u komadu, Lalinac, Niš

Lalinac, Palilula, Niš

14 HA U KOMADU - LALINAC - DIREKTNO UZ JUŽNU MORAVU - INVESTICIONI POTENCIJAL Na prodaju 14 hektara poljoprivrednog zemljišta u jednom komadu,... više

400.000€ (2 €/m²)

  • 137000m²

Porodična kuća 100m2, naselje Nikola Tesla, Niš.

Naselje Nikola Tesla, Niška banja, Niš

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke. Sagrađena... više

155.000€ (1 550 €/m²)

  • 100m²
  • 1/1 spratova

2.5, Centar, Kej

Centar, Medijana, Niš

Na prodaju dvoiposoban stan na idealnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u samom centru grada na Nišavskom... više

113.500€ (2 270 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 50m²
  • 7/7 spratova

Durlan, lokal, 29 m2

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju lokal u Durlanu. Nalazi se u prizemlju Durlanske pijace. Uknjižene površine 29 m2. Sastoji se od prodajnog dela, mokrog čvora... više

44.400€ (1 531 €/m²)

  • 29m²
  • Prizemlje/1 spratova