Za upit Nis nekretnine pronađeno 1298 oglasa

Poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju poslovni prostor u blizini Saborne crkve, 91 m2. Sastoji se od dva nivoa, dinamičnog enterijera sa dva ulaza. Na podu je kvalitetna... više

154.500€ (1 697 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Na prodaju dva placa ukupne površine 2742m2 u blizini Mašinske industrije

Kičevo, Medijana, Niš

Na prodaju dva placa u blizini Mašinske industrije, ukupna površina je 2742m2, gradsko građevinsko zemljište. Moguć je prilaz kolima, struja... više

70.700€ (25 €/m²)

  • 2742m²

Plac, Gorica 4996m2

Apelovac, Palilula, Niš

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 4996m2 koju čine četiri manje parcele. Plac je gradsko građevinsko... više

102.934€ (20 €/m²)

  • 4996m²

Plac u Gornjoj Toponici, 1657 m2

Gornja Toponica, Crveni krst, Niš

Na prodaju u Gornjoj Toponici, 1657 m2. Plac se nalazi u blizini restorana Hollywood i pravougaonog je oblika. Građevinsko je zemljište i postoji... više

37.000€ (22 €/m²)

  • 1657m²

Lepa, nova kuća u Gabrovcu, 420 m2

Gabrovac, Palilula, Niš

Na prodaju lepa, trospratna, kvalitetna kuća u Gabrovcu. Sastoji se od 3 etaže i velikog funkcionalnog tavanskog prostora. Kuća u osnovi ima... više

230.000€ (547 €/m²)

  • 420m²
  • Prizemlje

Kuća, Autobuska stanica

Beograd mala, Crveni krst, Niš

Na prodaju kuća u neposrednoj blizini Autobuske stanice, nalzi se na placu od 4 ara. Kuća je prizemna, površine 140m2,... više

100.000€ (714 €/m²)

  • 140m²
  • Prizemlje

Plac za gradnju, industrijska zona, kod Jure, 4168 m2

Mika Protić (KP dom), Palilula, Niš

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Jure i Šinvona. Plac se... više

215.000€ (51 €/m²)

  • 4168m²

Stan na Paliluli, 2.0, 63 m2, 4. sprat, lift

Palilula, Palilula, Niš

Na prodaju stan na Paliluli, u blizini NKC-a, 63 m2. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog... više

118.500€ (1 880 €/m²)

  • 2 soba
  • 63m²
  • 4/6 spratova

Na prodaju plac, poljoprivredno zemljište 1495 m2 Lalinac

Lalinac, Palilula, Niš

Na prodaju poljoprivredno zemljište tj. njiva u blizini sela Lalinac. Površine 1495m2. Pravilnog pravouganog oblika, sa zemljanim pomoćnim putevima... više

6.000€ (4 €/m²)

  • 1495m²

Stambeno- poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2

Crveni pevac, Medijana, Niš

Na prodaju stambeno-poslovni objekat na Crvenom pevcu, 450 m2, na 293 m2 placa, 370.000e. Poslovni deo sačinjen je od tri prostorije od kojih... više

370.000€ (822 €/m²)

  • 450m²
  • Prizemlje

3.0 Železnička Ambulanta

Železnička stanica, Palilula, Niš

Na prodaju trosoban stan na lepoj, mirnoj lokaciji kako za stanovanje,tako za izdavanje. Stan se nalazi na minut od železničke ambulante, na... više

101.000€ (1 202 €/m²)

  • 3 soba
  • 84m²
  • 1.sprat

Plac na Toponičkom putu, 1.446 m2, kod Milik Hausa

Vrtište, Crveni krst, Niš

Na prodaju plac - građevinsko zemljište, na putu ka Toponici, kod mlekare Milk Haus, pored glavnog puta i u neposrednoj blizini... više

56.000€ (38 €/m²)

  • 1446m²