Za upit nekretnine sumadija pronađeno 440 oglasa

Veća parcela u Brzinu kod Batočine

Brzan, Okolina, Batočina

Plodna je zemlja,veoma pogodna za podizanje plastenika i poljoprivrednih kultura,sadnju voća i povrća. Parcela je jedna celina Za više informacija... više

5.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Topola - centar, 86.51 ari

Centar, Topola

Topola - centar plac, 86.51 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalaze se dva placa, jedan do drugoga, na gradsko-građevinskom... više

104.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovno-stambeni kompleks u Batočini – hala i kuća na 7 ari placa

Širi centar, Batočina

Na prodaju poslovno-stambena nekretnina u Batočini, koja se sastoji od proizvodne hale, stambenog objekta i pomoćnih objekata, smeštenih na... više

170.000€ (1 133 €/m²)

  • 150m²
  • Prizemlje

Topola - Despotovica, 20a

Okolina, Topola

Topola - Despotovica plac/građevinsko zemljište, 20a, front prema ulici 45m U ponudi plac - građevinsko zemljište na putu Beograd-Topola,... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Dvoiposoban stan 68, 11 m², Bubanj, Kragujevac, 2. sprat

Bubanj, Kragujevac

Dvoiposoban stan u novogradnji na Bubnju, u Kragujevcu, predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Stan se nalazi na drugom spratu zgrade... više

127.500€ (1 875 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 68m²
  • 2/5 spratova

Suma na prodaju u Resniku, 14 ari

Kragujevac

Na prodaju šuma površine 14 ari u Resniku, Kragujevac. Ova parcela predstavlja dobru priliku za kupovinu zemljišta u mirnom prirodnom okruženju.... više

5.600€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac 48 a u Kragujevcu

Cerovac, Kragujevac

Na prodaju plac površine 48 ari u Kragujevcu, u Srbiji. Parcela je pogodna za investiciju, a dodatnu vrednost predstavlja put sa dve strane... više

38.400€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sumarice -kuca 300 m2 8ari placa!

Sumarice, Kragujevac, Kragujevac

Prodaje se,u Sumaricama,pored asfalta, dvospratna kuca 300 m2 plus 43 m2 pomoćnih prostorija 8 ari placa,grejanje gas, funkcionalna i projektovana... više

175.000€ (583 €/m²)

  • 300m²
  • 2/2 spratova