Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 10000 oglasa

Prodaje se kuca Beograd-Zvezdara

Cvetkova Pijaca, Zvezdara, Beograd

Prodaju se kuća 45 m2 i 2 šupe 8 m2 u zajedničkom dvorištu. Objekat je za renoviranje. Može se dograditi visoko potkrovlje. Prva u nizu do ulice.... više

1€ (0 €/m²)

  • 53m²

Stan 64m2, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd

Blok 62, Novi Beograd, Beograd

Stan 64m2 na 18-tom spratu od 19, dvoiposoban, ulica Jurija Gagarina, Blok 62, Novi Beograd Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje sa trpezarjom... više

199.900€ (3 123 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 64m²
  • 11/19 spratova

Brvnara na Divčibarama

Rastovac, Divčibare, Valjevo

Brvnara na Divčibarama. Brvnara je tek sahranjena pa nema još uvek kupatilo ( ima samo ogradjeni prostor) , vodu, struju. Nalazi se u šumi naselje... više

28.000€ (756 €/m²)

  • 37m²
  • 1/2 spratova

Boljevac, Rtanj - Ilino 21kvm + 17kvm + 10,44ari

Ilino, Boljevac Selo, Boljevac

Prodaje se kuća 21m2 sa pomoćnim objektom od 17m2 i još jednom neuknjiženom kućom za renoviranje ili rušenje na parceli od 765m2(građevinsko... više

18.000€ (473 €/m²)

  • 38m²
  • Prizemlje/1 spratova

Vojvođanska, dvosoban, novogradnja ID#1624

Ledine, Surčin, Beograd

Savršen starter dom u Surčinu-Ledine. Ukoliko tražite svoj udoban prostor u Surčinu-Ledine,onda je ovaj šarmantni dvosoban stan, koji se nalazi... više

79.000€ (1 975 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Novi Beograd, Ledine, Beračka , 1.5, 34m2, 79000EUR

Ledine, Beograd

Agencijski ID: 130373, PR/III, telefon, terasa, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Na prodaju sredjen i potpuno... više

79.000€ (2 323 €/m²)

  • 2 soba
  • 34m²

Palilula, Borča, Kikindska, 2.0, 55m2, 132000EUR

Borča Iii, Beograd

Agencijski ID: 126292, I/III, klima, terasa, uknjizen, nov luks, novogradnja, stambena zgrada. Moderno projektovana zgrada spratnosti Pr+ 1... više

132.000€ (2 400 €/m²)

  • 2 soba
  • 55m²
  • 1/3 spratova

Zvezdara, Severni bulevar, Supilova, 5.0, 196m2, 399500 EUR

Severni Bulevar, Beograd

Svetao, jako lepo sređen i nedavno kvalitetno renoviran stan, dupleks u zgradi građenoj 2012. godine. Stan je izuzetno komforan, a čine ga open... više

399.500€ (2 038 €/m²)

  • 5 soba
  • 196m²
  • 3/3 spratova

Lekino brdo, Cankareva, 48m2, 2.0, 3/3, uknj

Lekino Brdo, Voždovac, Beograd

Voždovac, Lekino brdo, Cankareva, uknjižen, dvosoban stan, od 48m2. Na trećem je spratu od tri, odlično održavane zgrade sa liftom i interfonom... više

177.000€ (3 687 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/3 spratova

NA PRODAJU – TRI LOKALA U JAGODINI (BLIZINA GRADSKOG STADIONA)

Gradski stadion, Jagodina

Na atraktivnoj lokaciji u Jagodini, u neposrednoj blizini gradskog stadiona, prodaju se tri lokala, idealna za različite delatnosti. Površine... više

122.400€ (1 046 €/m²)

  • 117m²
  • .sprat

Plac sa započetim objektom u industrijskoj zoni

Industrijska zona, Jagodina

Započet objekat u industrijskoj zoni sa priključkom na trofaznu struju i gradsku vodu. Ima kompletan projekat za objekat sa spratom i potkrovljem.... više

36.500€ (651 €/m²)

  • 56m²
  • .sprat

Jednosoban stan lepog rasporeda

Tabane, Jagodina

Stan se nalazi u visokom prizemlju, na odličnoj lokaciji u blizini Pedagoškog fakulteta, parka i velikog marketa. Idealan je kako za starije... više

45.000€ (1 071 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 42m²
  • Prizemlje/4 spratova