Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 10000 oglasa

Novi Sad, Klisanski breg - Odlična spratna kuća ID#3000102

Klisa, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Klisanski breg. Kompletno nameštena kuća spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Lepa i mirna lokacija. Osnova kuće iznosi... više

298.700€ (853 €/m²)

  • 350m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Liman IV - Odličan trosoban stan ID#1000977

Liman IV, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman IV, ulica Banović Strahinje. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. Ovaj lep i... više

236.900€ (3 433 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 69m²
  • 7/7 spratova

Novi Sad, Salajka - Uknjižen jednoiposoban stan ID#1001017

Salajka, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini... više

185.400€ (3 862 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Bulevar - Ekskluzivan stan sa garažom i parkingom ID#1001045

Bulevar Oslobođenja, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Izdvajamo iz ponude ekskluzivan, po strukturi šestosoban dupleks stan koji se nalazi na... više

818.850€ (4 220 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 194m²
  • 1.sprat

Novi Sad, Centar - Renoviran jednoiposoban stan ID#1001064

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar, ulica Miroslava Antića. Predstavljamo kompletno renoviran, po strukturi jednoiposoban stan opremljen novim nameštajem. Pozicioniran... više

113.300€ (4 196 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 27m²
  • Prizemlje

Novi Sad, Liman II - Komforan trosoban stan ID#1001112

Liman II, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Liman II, ulica Dr Ivana Ribara. Predstavljamo po strukturi odličan trosoban stan za renoviranje na jednoj od najtraženijih lokacija... više

193.000€ (2 573 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 75m²
  • 6/10 spratova

Novi Sad, Centar - Uknjižen trosoban stan ID#1001141

Centar, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Uknjižen trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta... više

309.000€ (3 635 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 85m²
  • 2.sprat

Novi Sad, Novo naselje - Uknjižen dvosoban stan ID#1001098

Novo naselje, Novi Sad, Novi Sad

Novi Sad, Novo naselje, ulica Momčila Tapavice. Predstavljamo dvosoban stan nalepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Bulevara... više

101.350€ (2 471 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 5.sprat

Beograd, Senjak, Milovana Glišića, kuća, plac 3.30 ari , dve garaže ID#1487

Senjak, Savski Venac, Beograd

Prodaja kuće i placa od 3.30 ari.2 garaže,Beograd,Centar,Senjak,700 000 eur u ponudi je dvospratna kuća na lepom placu u zelenilu,na lepoj lokaciji... više

700.000€ (3 181 €/m²)

  • 220m²

PRODAJA, 2.5 STAN U NOVOGRADNJI, CRVENI KRST

Crveni Krst, Vracar, Beograd

Stan se nalazi u novoj zgradi, tek useljenoj, u mirnoj ulici kod Doma zdravlja Vracar . Juzno je orijentisan, svetao, i gleda ka dvorisnoj... više

270.000€ (4 354 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 62m²
  • 2.sprat

PRODAJA, 1.5 STAN NA ZVEZDARI

Slavujev Venac, Zvezdara, Beograd

Prodaje se jednoiposoban stan, povrsine 42m2, u odrzavanoj zgradi, na Slavujevom Vencu, u ulici Brace Ribnikar. Nalazi se na poslednjem, cetvrtom... više

130.000€ (3 095 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 42m²
  • 4.sprat

PRODAJEMO KUCU NA DEDINJU, IZVANREDNA POZICIJA

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Samostojeca nekretnina, nalazi se na savrsenoj lokaciji u blizini zgrade Pinka. Pozicionirana je u mirnom delu ulice koji je iz bezbednosnih... više

1.800.000€ (4 337 €/m²)

  • 415m²