Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9981 oglasa

Tivat, Centar, Markuševina , 1.0, 27m2, 119700EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108992, I/II, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

119.700€ (4 433 €/m²)

  • 1 soba
  • 27m²
  • 1/2 spratova

Voždovac, Medaković 2, Radovana Simića Cige, 3.0, 75m2, 120000EUR

Medaković Ii, Beograd

Agencijski ID: 110099, X/X, dupleks, parking, stambena zgrada. Nova kuhinja , Odlicna cena , Duplex , samo za kes , lift ide do 8.og sprata... više

120.000€ (1 600 €/m²)

  • 3 soba
  • 75m²
  • 10/10 spratova

Vračar, Kalenić pijaca, , 3.0, 82m2, 391000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 108322, VIII/VIII, klima, lift, terasa, uknjizen, luks renoviran, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se kompletno namesten,... više

391.000€ (4 768 €/m²)

  • 3 soba
  • 82m²
  • 8/8 spratova

Tivat, Porto Montenegro, , 2.0, 76m2, 650000EUR

Porto Montenegro, Tivat

Agencijski ID: 108986, IV/, terasa, uknjizen, stambena zgrada. An exclusive one-bedroom, fully furnished apartment on the 4th floor. The apartment... više

650.000€ (8 552 €/m²)

  • 2 soba
  • 76m²
  • 4.sprat

Pančevo, Strelište, Stevana Sremca, 10.0, 345m2, 460000EUR

Pančevo

Agencijski ID: 84698, 4.2a, kanalizacija, klima, terasa(3), uknjizen, nov, fasada dobra, garaza, parking. 3 stambena nivoa (1,2 sprat +pk) ,... više

460.000€ (1 333 €/m²)

  • 345m²

Surčin, Progar, , 15a, 45000EUR

Progar, Beograd

Agencijski ID: 108857, uknjizen, plac. 1460m2 plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

45.000€ (30 €/m²)

  • 1500m²

Novi Sad, Podbara, , 2.0, 48m2, 130000EUR

Podbara, Novi Sad

Agencijski ID: 111136, I/IV, terasa, uknjizen, stara gradnja. Prodajem klasican dvosoban stan na prvom spratu na Podbari u blizini Almaske crkve... više

130.000€ (2 708 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 1/4 spratova

Novi Sad, Kej, , 3.0, 71m2, 230000EUR

Kej, Novi Sad

Agencijski ID: 110861, IV/VIII, lift, terasa(2), uknjizen, izvorno stanje, stara gradnja. EXTRA PONUDA!!!Prodajem klasican trosoban stan sa... više

230.000€ (3 239 €/m²)

  • 3 soba
  • 71m²
  • 4/8 spratova

Zlatibor, Obudojevica, Ugostiteljska , 2.0, 39m2, 65520EUR

Obudojevica, Zlatibor

Agencijski ID: 109219, III/IV, lift, terasa, novogradnja, parking. Stan se nalazi na 3/4 sprata.Poseduje dnevnu sobu, odvojenu spavacu, terasu,... više

65.520€ (1 680 €/m²)

  • 2 soba
  • 39m²
  • 3/4 spratova

Tivat, Centar, Markuševina, 2.0, 44m2, 177300EUR

Centar, Tivat

Agencijski ID: 108987, PR/, terasa, nov, u izgradnji, garaza, parking, stambena zgrada. Kompleks ima 5.500m2 infrastrukture: podzemne garaze,... više

177.300€ (4 029 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²

Novi Sad, Sajam, , 3.5, 96m2, 240000EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 109307, I/, klima, lift, telefon, terasa, uknjizen, podrum, ostava. Na prodaju kompletno renoviran porodicni stan.Stan se sastoji... više

240.000€ (2 500 €/m²)

  • 4 soba
  • 96m²
  • 1.sprat

Ub, Okolno mesto, Dubojica, 4.0, 130m2, 98000EUR

Okolno Mesto, Ub

Agencijski ID: 108590, 50a, prizemna, 1, struja, bazen, kanalizacija, klima, telefon, terasa, uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja,... više

98.000€ (753 €/m²)

  • 130m²