Za upit nekretnine na prodaju pronađeno 9989 oglasa

Novi Beograd, Blok 29, Španskih boraca, 1.0, 36m2, 165000EUR

Blok 29, Beograd

Agencijski ID: 116550, PR/, izlog, klima, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901... više

165.000€ (4 583 €/m²)

  • 36m²

Stara Pazova, Krnješevci, , 110a, 359000EUR

Krnješevci, Stara Pazova

Agencijski ID: 117163, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328-3901. Kontakt van radnog... više

359.000€ (32 €/m²)

  • 11000m²

Novi Sad, Novo Naselje, , 2.5, 55m2, 127000EUR

Novo Naselje, Novi Sad

Agencijski ID: 116566, III/V, klima, lift, terasa, uknjizen, parking, podrum, ostava. HITNO!Na prodaju funkcionalan, dvoiposoban stan na Novom... više

127.000€ (2 309 €/m²)

  • 3 soba
  • 55m²
  • 3/5 spratova

Čukarica, Železnik, Avalska, 42a, 465000EUR

Železnik, Beograd

Agencijski ID: 116555, uknjizen. Prodaje se plac na 300-400 metar od Ibarske magistrale. Ukupna povrsina 4 ( cetiri ) placa je 43 Ar. Placevi... više

465.000€ (110 €/m²)

  • 4200m²

Surčin, Radiofar, Svetog Stefana, 25a, 450000EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 117395, uknjizen, plac. Plac od 25 ari na Radio faru sirine 0d 23 i duzine od 109 m,nalazi se na tri ulice ,dozvoljena gradnja... više

450.000€ (180 €/m²)

  • 2500m²

Čukarica, Makiš, Bore Stankovića , 6.0, 239m2, 370450EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116731, PR/PR, video nadzor, izlog, nov luks, montazni, fasada nova, parking, lokal. Prodaju se povezani lokali na Makisu u uliici... više

370.450€ (1 550 €/m²)

  • 239m²

Rakovica, Resnik, Adama Lalica, 20a, 240000EUR

Rakovica, Beograd

Agencijski ID: 116498, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Izuzetna prilika, Suncani breg, odlicna lokacija za stambenu izgradnju. Informacija... više

240.000€ (120 €/m²)

  • 2000m²

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 44m2, 129746EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat... više

129.746€ (2 948 €/m²)

  • 2 soba
  • 44m²
  • 2/6 spratova

Čukarica, Žarkovo, Trgovačka, 3.0, 100m2, 230000EUR

Žarkovo, Beograd

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking,... više

230.000€ (2 300 €/m²)

  • 3 soba
  • 100m²
  • 6/6 spratova

Rakovica, Vidikovac, Sretena Mladenovića Mike, 1.5, 36m2, 89500EUR

Vidikovac, Beograd

Agencijski ID: 113458, III/IV, klima, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Lep jednoiposoban... više

89.500€ (2 486 €/m²)

  • 2 soba
  • 36m²
  • 3/4 spratova

Novi Sad, Sajam, , 2.0, 48m2, 139200EUR

Sajam, Novi Sad

Agencijski ID: 129905, III/VI, klima, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM - LUX 48 m2, 2,0 -soban u izgradnji. Povrat PDV. LIFT.... više

139.200€ (2 900 €/m²)

  • 2 soba
  • 48m²
  • 3/6 spratova

Zvezdara, Mirijevo 3, , 4.0, 103m2, 235000EUR

Mirijevo Iii, Beograd

Agencijski ID: 117397, PR/II, uknjizen. RETKO U PONUDI! U ponudi je porodicni stan sa terasom i zastakljenom verandom od 25m2, pripadajucom... više

235.000€ (2 281 €/m²)

  • 4 soba
  • 103m²