Za upit nekretnine Jagodina Majur pronađeno 18 oglasa

Prostrana seoska kuća u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Na prodaju je plac površine 17 ari, sa porodičnom stambenom zgradom od 344 m², uz pomoćne objekte, svi legalizovani. Ovaj objekat se nalazi... više

71.000€ (206 €/m²)

  • 344m²
  • /2 spratova

Kuća u Majuru na prostranom placu

Majur, Okolina, Jagodina

Na placu površine 24ara nalazi se prizemani objekat površine 80m2, deo objekta od 40m2 je građen za hladnjaču. Na placu se nalazi voćnjak... više

25.000€ (312 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Velika kuća u centru Majura ( kod Jagodine)

Majur, Okolina, Jagodina

VELIKA KUĆA 280m² + PLAC 38 ARI – CENTAR MAJURA (KOD JAGODINE) RETKA PRILIKA – PROSTOR, LOKACIJA I OGROMAN POTENCIJAL! Na prodaju prostrana... više

50.000€ (178 €/m²)

  • 280m²
  • .sprat

Prostrana parcela u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

*bunar na placu *priključak za monofaznu struju *odlična za izgradnju kuće sa voćnjakom, za beg iz grada više

25.000€ (6 €/m²)

  • 3750m²

Poljoprivredno zemljište - njiva u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Uvedena je voda, na placu postoji priključak na struja , prošao gas, kanalizacija je prošla pored placa. više

15.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Kuća za rušenje sa velikim placem na odličnoj lokaciji u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

U ponudi stara kuća za rušenje u centralnom delu Majura ,odlična lokacija za investiciono ulaganje,ili izgradnju novog objekta. Plac je dovoljno... više

30.000€ (375 €/m²)

  • 80m²
  • Prizemlje

Kuća za renoviranje u Majuru sa pomoćnim objektom do glavnog puta

Majur, Okolina, Jagodina

Stara kuća za renoviranje u Majuru sa velikim pomoćnim objektom i placom površine 69a više

40.000€ (666 €/m²)

  • 60m²
  • Prizemlje

Plac u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Prodaje se plac u Majuru površine 19 ari. više

10.380€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Plac čine 2 parcele! više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac površine 24a u Majuru

Majur, Okolina, Jagodina

Plac površine 24a u Majuru do asfaltnog puta više

24.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

PLAC IZ SNOVA ZA VIKENDICU – MAJUR, 12.58a

Majur, Okolina, Jagodina

Bežanje iz grada nikad nije bilo bliže. Na prodaju plac u Majuru površine 12.58 ari – savršen za vikendicu, odmor i punjenje baterija. Zamisli... više

12.580€ 0 €/m²)

  • 0m²

Parcela na Ćuprijskom putu

Majur, Okolina, Jagodina

Prodaje se gradjevinsko zemljište u Majuru površine 65a. više

78.000€ 0 €/m²)

  • 0m²