Za upit moderan stan u Beogradu pronađeno 367 oglasa

Prodaja stanova Beograd – trosoban Lux stan, novogradnja 2020, Bulevar kralja

Bulevar kralja Aleksandra, Zvezdara, Beograd

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, luksuzno opremljen trosoban stan u novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija – Bulevar kralja... više

200.000€ (3 703 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 54m²
  • 5/8 spratova

Jednoiposoban stan 46m2, PK, Obrenovac (NAMEŠTENO) - 110.000€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Prodaje se funkcionalan i moderno opremljen stan površine 46m2, smešten na 4. spratu stambene zgrade (bez lifta), na odličnoj lokaciji u samom... više

110.000€ (2 391 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Vračar, Južni bulevar, , 3.0, 63m2, 280000EUR

Vračar (centar), Beograd

Agencijski ID: 129527, IV/V, klima, lift, terasa(2), uknjizen, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux 3.0 od 63m2, u novoj zgradi,... više

280.000€ (4 444 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²
  • 4/5 spratova

Čukarica, Žarkovo - Veljka Petrovića 123m2

Žarkovo, Čukarica, Beograd

4.0, 123m2 (tri terase), 1/4, novija gradnja, LUX, CG/gas, video nadzor, interfon, internet, ktv, dva parking mesta po dodatnoj ceni. Ulica... više

420.000€ (3 414 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 123m²
  • 1/4 spratova

BEZ PROVIZIJE ZA KUPCA-PRODAJEMO LUX KUCU NA DEDINJU-D HOME

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Prodajemo luksuznu kucu, koja se sastoji iz 3 nivoa, sa sopstvenom bastom od 83 m2, koja se dobija gratis i velikom krovnom terasom, kojoj se... više

1.457.500€ (4 390 €/m²)

  • 5 soba
  • 332m²
  • Prizemlje

Stari Grad, Skadarlija - Cetinjska 48m2

Skadarlija, Stari Grad, Beograd

1.5, 48m2(terasa 1.6m2), 1/6, lux, CG, lift, interfon, internet, ktv, podrum Cetinjska ulica nalazi se u centralnom gradskom jezgru, u neposrednoj... više

330.000€ (6 875 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 48m²
  • 1/6 spratova

Jednoiposoban stan 51.22 m², PK, Obrenovac - 67.610€ (CENA SA PDV-om)

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 51,22 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

67.610€ (1 325 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 51m²
  • Potkrovlje.sprat

Voždovac, Lekino brdo, -, 3.0, 61m2, 183500 EUR

Lekino Brdo, Beograd

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe,... više

183.500€ (3 008 €/m²)

  • 3 soba
  • 61m²

Troiposoban stan u izgradnji 96.47 m², PR, Obrenovac - 159.176€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji,... više

159.176€ (1 658 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 96m²
  • Prizemlje

Jednoiposoban stan u izgradnji 47.77 m², Obrenovac - 78.821€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade,... više

78.821€ (1 677 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 47m²
  • 1.sprat

Troiposoban stan u izgradnji 61.35m², PR, Obrenovac - 101.228€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 61.35m², u prizemlju zgrade u novogradnji, koja se nalazi na... više

101.228€ (1 659 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 61m²
  • Prizemlje

Banjica, Bulevar oslobođenja, 77m2 ID#1643

Banjica, Voždovac, Beograd

U najlepšem delu Banjice – odličan trosoban stan. U ponudi je izuzetan, uknjižen trosoban stan površine 77m², smešten u jednom od najtraženijih... više

235.000€ (3 051 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 77m²
  • 1/6 spratova