Za upit kupujem stan od vlasnika u Beogradu pronađeno 1821 oglasa

PRODAJA, 2.5 RENOVIRAN STAN NA CERAKU

Cerak, Cukarica, Beograd

U mirnom okruzenju porodicnog naselja stari Cerak prodajemo odlican, izvorno dvoiposoban stan. Nekretnina je kompletno renovirana pre tri godine,... više

180.000€ (2 769 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Stari grad, Studentski trg – Kneginje Ljubice

Studentski Trg, Stari Grad, Beograd

0.5, 24m2, 6/7, lift, podno grejanje, klima, interfon, internet, renoviran Ulica Kneginje Ljubice nalazi se u najstrožem centru Beograda, na... više

169.900€ (7 079 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 6/7 spratova

Savski venac, Dedinje, Sokobanjska, 5.0, 165m2, 650000EUR

Dedinje (rtv Pink), Beograd

Agencijski ID: 7815, VPR/II, uknjizen, za renoviranje, stara gradnja, fasada prosecna, garaza, dvoriste/basta, podrum, ostava, deljiv. Tripleks... više

650.000€ (3 939 €/m²)

  • 5 soba
  • 165m²

NOVI BEOGRAD BLOK 37A 67m2 , 2T , 227000e

Blok 37a, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta,... više

227.000€ (3 388 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 67m²
  • 3.sprat

Zemun, Centar, Svetozara Miletića, 4.0, 140m2, 395000 EUR

Centar, Beograd

Odličan stan za poslovni prostor ili kao stambena jedeinica za veliku porodicu.Poseban je ulaz, struja, trenutno je potpuno opremljen kao poslovni... više

395.000€ (2 821 €/m²)

  • 4 soba
  • 140m²
  • 2/3 spratova

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova, 136m2

Hram Sv. Save, Vračar, Beograd

Vračar, Hram Svetog Save - Lamartinova 5.0, 136m2 (terasa 34m2), TA, 2/2, podrum, parking Odličan stan u predratnoj vili, odmah kod Karađorđevog... više

310.000€ (2 279 €/m²)

  • 5.0 soba
  • 136m²
  • 2/2 spratova

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića, 218m2

Dedinje, Savski Venac, Beograd

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4.0, 218m2 (terasa 39,47m2), 3/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom... više

1.131.572€ (5 190 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 218m²
  • 3/3 spratova

Jednoiposoban stan 52.53 m², II sprat, Obrenovac - 83.785€

Obrenovac (mesto), Obrenovac, Beograd

Na prodaju jednoiposoban stan površine 52.53 m² na 2.spratu stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa... više

83.785€ (1 611 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 52m²
  • 2.sprat

NOVI BEOGRAD PAVILJONI 47m2 , T , 119900e

Paviljoni, Novi Beograd, Beograd

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! NAMESTEN! Novi Beograd, Paviljoni, Blok 7 A, Radoja Dakica, 1.0, 47 m2 sa terasom, VI od VI spratova,... više

119.900€ (2 551 €/m²)

  • 1 soba
  • 47m²
  • 6.sprat

Zvezdara, Veliki mokri lug, Ristin potok, 2.5, 53m2, 134090 EUR

Veliki Mokri Lug, Beograd

Nov stambeni kompleks u Velikom mokrom lugu. Mirna lokacija, lagan i brz pristup auto putu, odlicna povezanost sa drugim delovima grada. Sva... više

134.090€ (2 530 €/m²)

  • 3 soba
  • 53m²
  • 2/3 spratova

Stari grad, Dorćol - Dositejeva 50m2

Dorćol, Stari Grad, Beograd

2.0, 50m2, PR/5, lux, grejanje na inverter klime, interfon, internet, podrum. U samom srcu Beograda, na par minuta šetnje do Skadarlije, Knez... više

300.000€ (6 000 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • Prizemlje/5 spratova

Vračar, Krunska, Krunska, 2.0, 54m2, 324000 EUR

Krunska, Beograd

Prodaje se dvosoban stan na četvrtom spratu od šest, u dobro održavanoj zgradi, u blizini Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici. Sastoji se... više

324.000€ (6 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 54m²
  • 4/6 spratova