Za upit kuće sumadija pronađeno 141 oglasa

Kuća u Kniću, 65 m2 na placu 18,61 ari

Knić, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Kniću, površine 65 m2, na placu površine 18,61 ari.... više

35.000€ (538 €/m²)

  • 65m²
  • Prizemlje

Resanik kod Kragujevca -objekat sa dva stana, površina 133 m2 i 207m2, plac 17

Gornja Mala, Kragujevac, Kragujevac

Objekat se nalazi u selu Resnik na parceli površine 17723 m2, na kojoj postoje dva bunara (bunar arterijski bunar). U sklopu objekta... više

123.600€ (515 €/m²)

  • 240m²
  • Prizemlje

Kuća u Batočini, selo Batočina, 25 m2, plac 1348 m2

Batočina, Batočina, Batočina

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod... više

16.000€ (640 €/m²)

  • 25m²
  • Prizemlje

KNIĆ - KOMPLETNO DOMAĆINSTVO NA 1 HEKTAR I 144 ARI PO CENI OD 450.000 eura

Knić, Knić, Knić

Na prodaju stambeno-poslovno domaćinstvo na 1 hektar i 44 ari placa, plus jedan hektar obradivog zemljišta uz sami kompleks. Kompletno domaćinstvo... više

450.000€ (1 285 €/m²)

  • 350m²
  • Prizemlje

Vučkovica, kod Knića -kuća, površine 92 m2 i pomoćna zgrada površine 50 m

Vučkovica, Knić, Knić

Na prodaju kuća u Vučkovici kod Knića, površine 92 m2, prizemna sa natkrivenom terasom, koja od prostorija ima dve spavaće sobe, hodnik, kupatilo,... više

80.000€ (879 €/m²)

  • 91m²
  • Prizemlje

Na prodaju kuća u centru

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Kuća se nalazi u centru i ima 41m2. Kuća starije gradnje u zajedničkom dvorištu. Sastoji se od dve spavaće sobe i dnevnog boravka sa kuhinjom... više

100.000€ (2 439 €/m²)

  • 41m²
  • Prizemlje

Kragujevac, naselje Šest Topola - stambeno poslovni objekat, 154 m2, plac 120

Šest Topola, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju stambeno poslovni prostor površine 154 m2, u sklopu koga su stan, površine 124 m2 i lokal površine 30 m2, na odličnoj lokaciji u... više

155.000€ (1 006 €/m²)

  • 154m²
  • Prizemlje/2 spratova

- gornji milanovac sf 2479

Donja Vrbava, Okolina, Gornji Milanovac

Selo Donja Vrbava, 12 km od Gornjeg Milanovca na putu ka Kragujevcu. Blizina planine Rudnik. Predivna, netaknuta priroda.Stara kuća i 80 ari... više

30.000€ (500 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Gornja Sabanta - plac uz regionalni put Kragujevac Jagodina i dve stare kuće

Gornja Sabanta, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju plac na regionalnom putu Kragujevac Jagodina, sa direktnim izlazom na glavni put u širini 15 metara. Prodaju se tri katastarske parcele,... više

27.000€ (457 €/m²)

  • 59m²
  • Prizemlje

Kuća Ilićevo 230m2

Ilićevo, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju porodična kuća na 3,81 ari placa u naselju Ilićevo. Kuća je spratna.U prizemlju se nalazi garaža i stambeni deo koji se sastoji... više

150.000€ (652 €/m²)

  • 230m²
  • Prizemlje

Kuća u Kragujevcu, naselje Vašarište - površina 89 m2, u osnovi, dva pomoć

Vašarište, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća novije gradnje, komplet sređena i uređena za stanovanje. Površina kuće u osnovi je 89 m2. Kuća je u postupku ozakonjenja. Sastoji... više

250.000€ (2 808 €/m²)

  • 89m²
  • Prizemlje

Kuća u centru Ekstra zona, 314 m2

Centar, Kragujevac, Kragujevac

Na prodaju kuća u širem centru 314m2 u Ekstra zoni. Korisna površina kuće je 314m2, građevinska površina 391m2, garaža 20m2 na 3.8 ari placa.... više

455.000€ (1 449 €/m²)

  • 314m²
  • Prizemlje/2 spratova