Za upit jeftini stanovi Beograd od 20000 evra sa fotografijama pronađeno 1745 oglasa

Skadarlija, renoviran, dvorište, INVESTICIJA!

Bajlonova pijaca, Stari Grad, Beograd

U ponudi je stan sa odvojenom spavaćom sobom, na lokaciji koja govori sama za sebe! Odlična investicija u svakom pogledu. Uknjižen na 18m2,... više

85.000€ (2 575 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 33m²
  • Suteren/5 spratova

PRODAJA, GARSONJERA KOD VOZDOVACKE CRKVE

Vozdovac-crkva, Vozdovac, Beograd

Prodaje se funkcionalna garsonjera u samom centru Vozdovca , kod Vozdovacke crkve. Stan se nalazi u odrzavanoj zgradi sa obezbedjenim parkingom... više

85.000€ (4 047 €/m²)

  • Garsonjera
  • 21m²
  • Visoko prizemlje.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 46m2, 85100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130560, IV/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

85.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 4.sprat

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 46m2, 85100EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130555, III/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji,... više

85.100€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 46m²
  • 3.sprat

Grocka, Grocka (mesto), Kolubarska, 4.0, 63m2, 85500EUR

Grocka (mesto), Beograd

Agencijski ID: 132140, I/II, uknjizen, novogradnja, parking. U blizini gradskog prevoza, pijace, opstine, skola, vrtica, doma zdravlja i poznatog... više

85.500€ (1 357 €/m²)

  • 4 soba
  • 63m²
  • 1/2 spratova

Zemun, Batajnica, Majora Zorana Radosavljevića, 2.0, 40m2, 86000EUR

Batajnica, Beograd

Agencijski ID: 127292, I/IV, lift, terasa, novogradnja. Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji u blizini svih sadrzaja neophodnih za normalan zivot.... više

86.000€ (2 150 €/m²)

  • 2 soba
  • 40m²
  • 1/4 spratova

Grocka, Kaluđerica, , 2.0, 45m2, 86000EUR

Kaluđerica, Beograd

Agencijski ID: 121621, I/II, klima, terasa, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra. Uknjizen, noviji dvosoban stan... više

86.000€ (1 911 €/m²)

  • 2 soba
  • 45m²
  • 1/2 spratova

Palilula, Krnjača, Save Kovačevića, 1.5, 43m2, 86000EUR

Krnjača, Beograd

Agencijski ID: 30299, II/III, klima, telefon, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, stambena zgrada. Na prodaju prelepi... više

86.000€ (2 000 €/m²)

  • 2 soba
  • 43m²
  • 2/3 spratova

Surčin, Radiofar, Autoput za Zagreb, 1.5, 47m2, 86950EUR

Radiofar, Beograd

Agencijski ID: 130494, PR/. Prodaja stanova u novogradnji – Radio Far, Surcin U ponudi je moderan stambeno-poslovni kompleks u izgradnji, smesten... više

86.950€ (1 850 €/m²)

  • 2 soba
  • 47m²

Grocka, Boleč, 8. marta, 3.0, 63m2, 87000EUR

Boleč, Beograd

Agencijski ID: 126821, PR/III, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, ostava. Novogradnja uknjizen 3 soban stan u Bolecu Na... više

87.000€ (1 380 €/m²)

  • 3 soba
  • 63m²

Vojvođanska, jednosoban stan sa velikom terasom, novogradnja ID#1625

Ledine, Surčin, Beograd

Otkrijte urbani komfor u ovom elegantnom jednosobnom stanu od 56 m² sa velikom ograđenom terasom, koji se nalazi na prizemlju u lepoj zgradi... više

87.600€ (1 564 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 56m²
  • Prizemlje/4 spratova

Rakovica, Kanarevo brdo - Roze Luksemburg 31m2

Kanarevo brdo, Rakovica, Beograd

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom... više

88.000€ (2 838 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 31m²
  • 4/4 spratova