Za upit Jagodina Centar pronađeno 326 oglasa

Prelep komforan stan u strogom centru Jagodine – idealna lokacija!

Centar, Jagodina

Ako tražite stan koji spaja komfor, praktičnost i savršenu lokaciju – upravo ste ga pronašli! Strogi centar Jagodine U neposrednoj blizini... više

105.000€ (1 235 €/m²)

  • 3.5 soba
  • 85m²
  • 5/5 spratova

PRODAJE SE STAN U STROGOM CENTRU – DVOSTRANO ORIJENTISAN SA POGLEDOM NA CRKVU

Centar, Jagodina

Na prodaju stan površine 50m², smešten u samom srcu grada, idealan za one koji žele da žive na prestižnoj lokaciji ili kao odlična investicija... više

46.000€ (920 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 50m²
  • 6/6 spratova

SAMO KOD NAS!!! Lokal u neposrednoj blizini centra Jagodine, savršena lokacija

Centar, Jagodina

Tražite mesto za pokretanje ili proširenje biznisa? Ovo je prava prilika za Vas! Na prodaju lokal površine 19m² u neposrednoj blizini centra... više

38.000€ (2 000 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

Renoviran, kompletno naešten stan u strogom centru Jagodine

Centar, Jagodina

STAN KOJI SE NE PROPUŠTA – CENTAR JAGODINE! Prodaje se kompletno renoviran i potpuno namešten stan u samom srcu Jagodine – na TOP lokaciji,... više

59.000€ (1 113 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 53m²
  • 5/6 spratova

NA PRODAJU – PENTHOUSE U STROGOM CENTRU GRADA | 222 m² NA VRHU ZGRADE

Centar, Jagodina

Prodaje se ne bilo kakav stan, već penthouse od čak 222 m² koji se nalazi na samom vrhu zgrade – u strogom centru grada! Stan je u sivoj fazi,... više

230.000€ (1 036 €/m²)

  • 6.0 soba
  • 222m²
  • 7/7 spratova

Stanovi u izgradnji -GARSONJERA

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih... više

38.400€ (1 600 €/m²)

  • Garsonjera
  • 24m²
  • 4/7 spratova

Stanovi u izgradnji Dvosoban Tip 1

Centar, Jagodina

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera... više

99.200€ (1 600 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 62m²
  • 4/7 spratova

Hitna prodaja dva spojena lokala povoljno u centru grada

Centar, Jagodina

Postoji mogućnost zamene za garsonjeru uz doplatu Dva lokala povrsine 20 i 24 m2, dosadasnja namena picerija. više

48.000€ (1 090 €/m²)

  • 44m²
  • Prizemlje/5 spratova

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

23.446€ (1 234 €/m²)

  • 19m²
  • .sprat

Kuća sa garažom- useljiva

Centar, Jagodina

* karatavan, plac je lep izlazi na dve ulice * garaža 20m2, podrum 40m2 više

160.000€ (1 290 €/m²)

  • 124m²
  • /1 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

Ova neverovatna ponuda se nalazi u srcu Jagodine ali van buke a sve vam je na dohvat ruku. Stan je po strukturi jednoiposoban i sastoji se iz... više

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 3/5 spratova

Luksuz u centru grada

Centar, Jagodina

78.000€ (1 200 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 65m²
  • 1/5 spratova