Za upit do 300000 pronađeno 8377 oglasa

Stanovi u novogradnji u Vrnjačkoj banji - Buket

Raj, Vrnjačka Banja

- U prodaji agencije Heroldo, stanovi u novogradnji u prestižnom stambeno poslovnom kompleksu Buket u Vrnjačkoj Banji. - U stambenom kompleksu... više

85.800€ (1 383 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 62m²
  • /3 spratova

Građevinsko zemljište Jumko

Širi centar, Vranje

P 17 ar/ m2- 17 evra/ u blizini Jumkove zgrade Za sve dodatne informacije javite se na naše brojeve telefona: 063/8440014 065/8440014 069/3440014... više

30.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Useljiva kuća

Tavrića obori, Jagodina

Nova, prizemna kuća Nova gradnja! 064/8-312-063 065/8-222-441 035/8-222-441 više

180.000€ (1 058 €/m²)

  • 170m²
  • /1 spratova

Njiva u zmiču

Zmič, Ćuprija

Njiva trece klase,potes Zmič. više

3.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Četvorosoban stan NOVI SAD, 236900€

Cara DuŠana, Novi Sad

Adamovićevo naselje, savršeno mesto za stanovanje, garaža , malo dvorište. Agencijska oznaka 1095807. U prodaji je deo kuće na najtraženijoj... više

236.900€ (2 115 €/m²)

  • 4 soba
  • 112m²
  • 1/1 spratova

Zemun, Gornji Grad, Cara Dušana, 3.0, 70m2, 210300 EUR

Gornji Grad, Beograd

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu.... više

210.300€ (3 004 €/m²)

  • 3 soba
  • 70m²
  • 1.sprat

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

135.241€ (3 005 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 45m²
  • 1/8 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

Tražite savršeno mesto za život u Petrovaradinu? Nudimo stanove površine od 28 do 125 m², u zgradama od 0,5 do 4,0 spratova, smeštene u mirnom... više

147.337€ (2 631 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 56m²
  • 3/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

116.379€ (2 644 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 44m²
  • 1/4 spratova

Stanovi Miseluk Novogradnja

Mišeluk, Petrovaradin, Novi Sad

113.513€ (2 639 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 43m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, površine od 28 m2 do 109 m2, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj... više

274.401€ (2 950 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 93m²
  • 1.sprat

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN TELEP – 47, 45m² – USELJIVO –

Telep, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – DVOSOBAN STAN na TELEPU – 47,45m² – USELJIVO U ponudi je dvosoban stan na prodaju u Novom Sadu na Telepu, površine... više

123.876€ (2 635 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 47m²
  • 1.sprat