Za upit do 300000 pronađeno 8377 oglasa

Njiva u Lozici

Ostalo, Okolina, Paraćin

Cela parcela 1172m2 više

26.100€ 0 €/m²)

  • 0m²

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića, 63m2

Cvetanova Ćuprija, Zvezdara, Beograd

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža... više

113.400€ (1 800 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 63m²
  • 1/3 spratova

Poljoprivrdno zemljište, površine 98.66 ari u Kovanici

Kovanica, Okolina, Ćuprija

Potrebno vam je obradivo zemljište velike površine u komadu e ovo je idealno zemljište za vas. Nalazi se u selu Kovanica na 200 metra od glavnog... više

4.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

NOVI STANOVI – MODERNA GRADNJA, MIRNA LOKACIJA, POUZDAN INVESTITOR

Širi centar, Jagodina

Započeta je izgradnja nove stambene zgrade koja objedinjuje moderan dizajn, funkcionalnost i udobnost savremenog života. U ponudi su stanovi... više

90.480€ (1 459 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 62m²
  • 3/5 spratova

Šuma 2. klase u selu Vrba

Vrba, Okolina, Jagodina

Šumsko zemljište potes-Gornja Vrba više

1.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju građevinsko zemljište blizu autoputa

Gloždak, Paraćin

-pogodna za gradnju hale ili poslovnog objekta -na parceli se nalazi nezavrsen objekat -trofazna struja više

88.500€ (1 669 €/m²)

  • 53m²

Parcela uz put/Đurđevo brdo

Đurđevo brdo, Jagodina

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. više

45.000€ (11 €/m²)

  • 3972m²

Jednoiposoban stan VETERNIK, 54000€

Centar, Novi Sad

Agencijska oznaka - 1102221 - Cena je 54 000e + agencijska provizija od 3%. Jednoiposoban stan u Centru Veternika. Stan je knjižen kao garaža.... više

54.000€ (1 928 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 28m²
  • Prizemlje/2 spratova

Petrovaradin, Zanoš - Plac ID#7000081

Petrovaradin, Petrovaradin, Novi Sad

Petrovaradin, Zanoš. Plac se nalazi na izlazu iz Petrovaradina preme Sremskim Karlovcima, u blizini kasarne. Veličina placa 1.350m2. Front 20m.... više

41.200€ (30 €/m²)

  • 1350m²

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

166.139€ (2 815 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 59m²
  • 1/8 spratova

Na prodaju jednosoban stan u Durlanu

Durlan, Pantelej, Niš

Na prodaju prostran jednosoban stan površine 38,57 m² u naselju Durlan, u neposrednoj blizini durlanske pijace i Osnovne škole „Mika Antić“.... više

75.190€ (1 978 €/m²)

  • 1.0 soba
  • 38m²
  • 3/4 spratova

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – NOVOGRADNJA TEMERINSKI PUT – STANOVI 29m² DO 84

Slana Bara, Novi Sad

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na... više

92.273€ (2 250 €/m²)

  • 2.0 soba
  • 41m²
  • 1.sprat