Za upit do 300000 pronađeno 8376 oglasa

Novi Beograd, Tošin bunar, Tošin bunar, Lokal, 68m2, 253340 EUR

Tošin Bunar, Beograd

Lokal se nalazi u centralnom delu zgrade i odmah je useljiv. Zgrada je u procesu dobijanja upotrebne dozvole. GREJANJE - CG, sprat 1/10, LIFT,... više

253.340€ (3 725 €/m²)

  • 68m²
  • 1/10 spratova

Čukarica, Vodovodska, Savske terase, Zemljište, 600ari, 82000 EUR

Vodovodska, Beograd

Odlični isparcelisani placevi, gradsko građevinsko zemljište, Savske terase (Makiške terase), iznad Vodovodske ulice. Tri placa po 6 ari. GREJANJE... više

82.000€ (136 €/m²)

  • 600m²

Veliki Mokri Lug, građevinsko zemljište, 17, 45 ari ID#1529

Veliki Mokri Lug, Zvezdara, Beograd

Građevinsko zemljište koje se nalazi u Velikom Mokrom Lugu, potez Buljubašina voda, blizu stajališta autobusa broj 20, u mirnom delu grada (bez... više

170.000€ 0 €/m²)

  • 0m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 20a, 26000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104514, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste. Vocnjak. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901... više

26.000€ (13 €/m²)

  • 2000m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 16a, 21000EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104515, struja, uknjizen. Plac se nalazi u Ralji,posle zeleznicke stanice,putem za Sopot.Od glavnog puta oko 400 m do placa. Asfaltni... više

21.000€ (13 €/m²)

  • 1600m²

Sopot, Ralja, Vojvode Mišića, 18a, 23400EUR

Ralja, Beograd

Agencijski ID: 104512, struja, uknjizen. Poljoprivredno zemljiste.Njiva Ima asfalt do placa,struja,i voda. Blizu zeleznicke stanice u Ralji.... više

23.400€ (13 €/m²)

  • 1800m²

Surčin, Boljevci, -, Zemljište, 12400ari, 210000 EUR

Boljevci, Beograd

Građevinsko zemljište površine 124a, na odličnoj lokaciji, u mirnoj selu Boljevci, par kilometara od autoputa Miloš Veliki, u blizini Bojčinske... više

210.000€ (16 €/m²)

  • 12400m²

2.5 stan u NOVOGRADNJI, Donja Vrežina

Donja vrežina, Pantelej, Niš

Niš, Donja Vrežina, Vrežinski Bulevar - Prodaje se 2.5 stan, 65.95m2, u novogradnji u neposrednoj blizini Vrežinskog Bulevara. Trenutno je ova... više

118.700€ (1 826 €/m²)

  • 2.5 soba
  • 65m²
  • 1/4 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u novogradnji na Telepu od 29m² do 85m²,

Telep, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u novogradnji na Telepu, površine od 29 m² do 85 m², na odličnoj lokaciji u mirnom i zelenom delu Novog Sada. Ovaj... više

112.205€ (2 952 €/m²)

  • 1.5 soba
  • 38m²
  • 1/8 spratova

Prodaja stanova Novi Sad – Stanovi u izgradnji u Sremskoj Kamenici od 28m2 do

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, , na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

159.372€ (2 747 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 58m²
  • Prizemlje/2 spratova

Sremska Kamenica, Novi Sad

U ponudi je prodaja stanova u izgradnji u Sremskoj Kamenici, na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, idealnoj za porodičan život ili investiciju.... više

171.111€ (2 851 €/m²)

  • 3.0 soba
  • 60m²
  • 1/2 spratova

Prodaja luksuznih stanova Novi Sad – urbane vile Telep, jednosobni, dvosobni,

Telep, Novi Sad

Prodaja stanova Novi Sad – Telep! Penthaus cene su izrazene sa PDV Predstavljamo novi kompleks porodičnog stanovanja koji čini 24 luksuzne... više

212.800€ (2 595 €/m²)

  • 4.0 soba
  • 82m²
  • 1/1 spratova