Za upit do 20000 evra Jagodina pronađeno 191 oglasa

New District garaža u zatvorenom stambenom kompleksu - Jagodina

Centar, Jagodina

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan... više

19.661€ (1 228 €/m²)

  • 16m²
  • .sprat

Lokal u trznom centru, Jagodina

Kajsijar, Jagodina

*500eur/m2 više

11.140€ (506 €/m²)

  • 22m²
  • /1 spratova

Na prodaju ŠUMA – 11, 07 a

Lipar, Jagodina

Prodaje se šuma površine 11,07 a. Pogodna za seču. Parcela je uredna, vlasništvo 1/1, bez tereta. Zakažite razgledanje u terminu koji Vama... više

4.900€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju – njiva 7, 99 ari, Lipar

Lipar, Jagodina

Prodaje se kvalitetna njiva površine 7,99 ara na odličnoj lokaciji u naselju Lipar. Parcela se nalazi pored asfaltnog puta, što omogućava lak... više

3.200€ 0 €/m²)

  • 0m²

Plac na prodaju – Crvene Livade (1, 35a)

Crvene livade, Jagodina

Ako tražiš mirno mesto za kuću, ovaj plac u Crvenim Livadama je prava priča. Površina 1,35 ari Plac je pogodan za porodični dom ili pametnu... više

3.375€ 0 €/m²)

  • 0m²

Pravilan plac pogodan za vikendicu

Lipar, Jagodina

Prodaje se parcela na Liparu, površine 20 ari, pravilnog oblika, idealna za izgradnju vikendice. Uživajte u prirodnom okruženju, zelenilu i... više

8.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Poslovni prostor preuredjen u stan

Sarina Međa, Jagodina

Prodajemo kompaktan poslovni prostor preuređen u funkcionalan stan, smešten u atraktivnom delu grada na Sarinoj međi. Ova nekretnina je idealna... više

16.000€ (571 €/m²)

  • 28m²
  • Prizemlje

Ograđen plac, Novo Lanište

Novo Lanište, Okolina, Jagodina

*na parceli se nalazi bandera, pored placa je prošao glas i voda. više

6.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Seoska kuća u Dragocvetu

Dragocvet, Okolina, Jagodina

Kuća sa pločom! Ukupan plac površine 18.93a i objekat površine 36m2 sa podrumom. Površina dvorišta je 3.54a. Kuća zahteva adaptaciju pre... više

18.000€ (300 €/m²)

  • 60m²
  • .sprat

Na prodaju seoska kuća po izuzetno povoljnoj ceni!

Glavinci, Okolina, Jagodina

Prodaje se kuća u blizini Jagodine, udaljena svega 8 km Kuća se nalazi na tihom i prijatnom mestu, okružena prirodom. Na placu površine 4,72... više

15.000€ (277 €/m²)

  • 54m²
  • .sprat

Na prodaju njiva

Voljavče, Okolina, Jagodina

Prodajem njivu u selu Voljavče, površine 8,64 ari, pogodnu za različite poljoprivredne namene. Nalazi se na pristupačnoj lokaciji, idealna za... više

1.500€ 0 €/m²)

  • 0m²

Na prodaju poljoprivredno zemljište – Šantarovac (oko 4 hektara)

Šantarovac, Okolina, Jagodina

Prodaje se poljoprivredno zemljište,više parcela, površine oko 4 hektara u mestu Šantarovac. Zemljište je ravno, obradivo i pogodno za razne... više

20.000€ 0 €/m²)

  • 0m²