Pivara, Jagodina
ODLIČNA PRILIKA – RENOVIRANA KUĆA NA TOP LOKACIJI Na prodaju kvalitetno renovirana,prizemna kuća na izuzetno traženoj lokaciji – između centra... više
115.000€ (1 292 €/m²)
Mrčići, Kosjerić
Agencijski ID: 125936. Povrsina: 2.461 m² Namena: Gradjevinsko zemljiste van granica gradjevinskog podrucja, predvidjeno za izgradnju vikendica... više
100.000€ (40 €/m²)
Vranje
Na prodaju zemljište sa idelanom lokacijom u Suvom dolu. Katastarska parcela 970/1, katas. opština SUVI DOL Površina je 3000m2, sa direktnim... više
87.000€ 0 €/m²)
Palilula, Niš
Na prodaju funkcionalan trosoban stan površine 66m², u kvalitetnoj novogradnji u mirnom delu Palilule. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa... više
128.000€ (1 939 €/m²)
Palilula, Niš
Na prodaju 1.5 stan u novogradnji na Paliluli, u blizini hotela ,,Tami". Nalazi se na visokom prizemlju stambene zgrade strukture SU+PR+2.... više
67.000€ (1 763 €/m²)
Adice, Novi Sad
Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život... više
42.230€ (1 759 €/m²)
Botanička bašta, Palilula, Beograd
Palilula, Botanička bašta - Vojvode Dobrnjca lokal, 99m2, prizemlje, CG, podno grejanje, tri klime, internert, alarm, sigurnosne kamere, izlog... više
489.000€ (4 939 €/m²)
Slavujev Venac, Beograd
Veoma lep stan u mirnom delu Zvezdare, u održavanoj zgradi koja je kompletno sređena. Stan je funkcionalan, iz hodnika se ulazi u sve prostorije,... više
228.000€ (3 737 €/m²)
Vračar (centar), Beograd
Agencijski ID: 109110, VI/VI, dupleks, lift, telefon, garaza, deljiv, stambena zgrada. **RASKOSAN 4.0 DUPLEKS OD 160m2 KOD HRAMA**Moderan i... više
665.000€ (4 156 €/m²)
Cerak, Čukarica, Beograd
EKSKLUZIVNA PONUDA – ODMAH USELJIV, KOMPLETNO RENOVIRAN STAN NA CERAKU Na prodaju uknjižen, kompletno renoviran, odmah useljiv, trosoban stan,... više
219.000€ (2 920 €/m²)
Durlan, Pantelej, Niš
Na prodaju poslovni prostor u novogradnji u blizini Rode, projektovane površine 170 m2. Nalazi se na jednoj od najpopularnijih lokacija za razne... više
275.000€ (1 617 €/m²)
Belo Polje, Obrenovac, Beograd
Na prodaju građevinski plac u Obrenovcu-naselje Belo Polje. Plac je površine 11,24 ara, nalazi se u naseljenom delu, uz asfaltni je put i poseduje... više
62.000€ 0 €/m²)